Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy jest możliwość żeby HP 3820 drukowała tylko czarnym tuszem?

tygrysek123 06 Wrz 2015 19:40 486 6
  • #1 06 Wrz 2015 19:40
    tygrysek123
    Poziom 9  

Czy jest możliwość przerobienia drukarki 3820 żeby drukowała tylko czarnym tuszem
    jak w drukarkach lexmark - można mieć tylko czarny włożony i drukuje bez tuszu kolorowego?
    Posiadam tylko czarny tusz i mi mruga, że brakuje koloru.

To samo pytanie do drukarki hp 3325 .
    Jakie zamienniki można włożyć zamiast tuszy 27,28?

• #2 06 Wrz 2015 22:08
    gda
    Poziom 9  

tygrysek123 napisał:
    Czy jest możliwość przerobienia drukarki 3820 żeby drukowała tylko czarnym tuszem
    jak w drukarkach lexmark - można mieć tylko czarny włożony i drukuje bez tuszu kolorowego?
    Posiadam tylko czarny tusz i mi mruga, że brakuje koloru.

To samo pytanie do drukarki hp 3325 .
    Jakie zamienniki można włożyć zamiast tuszy 27,28?

1.
    Nie, musi być tez kolor. Wiem wydaje się to dziwne ale tak producent przewidział.
    Musi byś zwarty obwód tuszy inaczej nie ruszy.
    2.
    Nie próbuj innych wciskać i modyfikować wycięć, bo po małej przerwie druku (działania) bez obrazu możesz mieć niemiłą niespodziankę

• #3 07 Wrz 2015 00:29
    tygrysek123
    Poziom 9  

ok
    czyli muszę kupić tusz kolor do drukarki 3820 najlepiej jakis tani z allegro bo to stara drukarka
    jest.
    temat do zamknięcia

• #4 07 Wrz 2015 01:01
    copyman
    Specjalista - kserokopiarki

Te tusze 15 i 78 były kompatybilne z wieloma modelami drukarek. Moim zdaniem to jedne z tych starych , dobrych i nieśmiertelnych drukarek atramentowych. Zamienników jest sporo i masz w czym wybierać. Ceny naprawdę różne. Nie kupuj najtańszych - moja rada. Jeżeli jesteś zadowolony z drukarki kup jej jakiś markowy zamiennik. Podobnie z 3325. Są zamienniki o większej wydajności i cenie o połowę niższej niż oryginał. Nie sil się na najtańsze zamienniki z portalu aukcyjnego. Czasem koszty wysyłki zwrotnej niesprawnych przewyższą wartość tych sprawdzonych. Kupuj jak najbliżej siebie , w sklepie gdzie masz prawo reklamować niepełnowartościowy towar. Jako klient masz swoje prawa. Pamiętaj o tym.

C.

• #5 07 Wrz 2015 01:22
    tygrysek123
    Poziom 9  

drukarkę hp 3820 dostałem za darmo bez tuszy -kupiłem tusz 15 czarny o dziwo windows 8.1 wykrył drukarkę .Zle napisałem kciałem kupić tanszy i sprawdzić czy drukarka będzie drukować bo za czarny dałem 7 zł .Jeżeli ruszy to się zastanowie nad tuszami ale nie chcę wydać tyle co nowa drukarka kosztuje :)

druga drukarka hp 3325 przyniesiona z śmietnika wyczyściłem ale coś głośno chodzi chyba zębatki i też jest bez tuszy.Tej drukarki już win 8.1 nie wykrywa -zostaje mi stary komputer z systemem xp.

Na szczęście w tych drukarkach są te same części i zapasowych też mam trochę z innych drukarek .

• Pomocny post
    #6 07 Wrz 2015 01:31
    copyman
    Specjalista - kserokopiarki

Nie wydasz, uwierz mi :) Nie kupuj tylko najtańszego badziewia . Co do tej 3325 - jeżeli masz przeinwestować to sobie odpuść. Tam tusze zdaje się są mniejsze zatem nic na siłę. Jak masz chęć i zdolności - spróbuj je reanimować ! Nic nie sprawia takiej satysfakcji jak uratowanie czegoś co inni spisali na straty :) Nie jestem specem od atramentówek co prawda ale doceniam jak ktoś ma zapał i chęć do przywrócenia blasku starszym modelom kopiarek/drukarek. Trzymam kciuki i życzę powodzenia !

C.

• #7 21 Wrz 2015 05:36
    tygrysek123
    Poziom 9  

drukarka hp 3820 -wiem jakie tusze kupić .
    A drukarka hp 3325 naprawiona ale bez tuszy.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME