Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kabel hdmi - dsub. Windows 8 64 bit

ostatnie25 07 Wrz 2015 18:50 456 4
  • #1 07 Wrz 2015 18:50
    ostatnie25
    Poziom 2  

Witam, mam pytanie, miałem połączonego laptopa z monitorem za pomocą kabla hdmi divi było ok kabel się zepsuł i zamówiłem drugi, przez pomyłkę hdmi-dsub podłączyłem monitor i laptop ale nic nie przeskakuje, nie mogę przełączyć obrazu z laptopa na monitor, ktoś wie jak to zrobić, mój system to windows 8 64 bit. Proszę o pomoc pozdrawiam.

0 4
  • #2 07 Wrz 2015 18:58
    markovip
    Poziom 34  

Witam, nie istnieje zwykły kabel HDMI -> D-Sub. Jest to droga przejściówka.

Proszę podać model lub link do tego kabla.

0
  • #3 07 Wrz 2015 23:58
    markovip
    Poziom 34  

Na aukcji czytamy:

Cytat:
    HDMI podaje sygnal cyfrowy, a VGA analogowy, zatem nie we wszystkich urzadzeniach podlączenie bezpośrednie jest możliwe. Jeśli kabel przy bezpośrednim podlączeniu nie działa należy zaopatrzyć się w specjalny moduł zmieniający sygnal cyfrowy na analogowy.
    Nowe urządzenia elektroniczne czesto posiadają już taki modul wbudowany w sobie.

Czyli albo telewizor ma taki "moduł" albo nici z tego.

Moim zdaniem ta cała aukcja to oszukiwanie klienta. I należy się wymiana kabla albo negatywna ocena.

Pozdrawiam

0
  • #4 08 Wrz 2015 00:49
    _AnGeL_
    Poziom 9  

Kabel można zwórcić w przeciągu kilku dni, istnieje coś takiego jak rękojmia :-)

Moderowany przez ANUBIS:

3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.

0
  • #5 08 Wrz 2015 09:14
    markovip
    Poziom 34  

@_AnGeL_ I w przeciągu 14 dni też. Dlatego poleciłem to autorowi. Swoim postem nie wnosi Kolega nic do tematu.

0