Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Suzuki Baleno - Kodowanie/resetowanie pilota centralnego zamka

WSZtm 07 Wrz 2015 19:01 2574 5
  • #1 07 Wrz 2015 19:01
    WSZtm
    Poziom 12  

Zostałem posiadaczem Baleno 1.6 z 2000r, bo spodobał mi się u szwagra również kombiak z 2001r.
    Ale do rzeczy.

Szwagier ma centralny zamek i działał elegancko do momentu wymiany baterii.

Ja przy kupnie mojego pilota znalazłem w schowku bez baterii jednak po wymianie na nową nie działa.

Szukałem instrukcji aktywacji pilota, ale do baleno nie znalazłem.
    Podejrzewam, że po wyjęciu rozładowanej baterii pilot się rozkodował.
    Zaglądałem pod kierownicę i oczywiście moduł jest.

A o to zdjęcia pilota jaki posiadam. ( w jednym miejscu na obudowie dolnej brakuje takiej blaszki do baterii ale to nie problem, aby zastąpić ją kawałkiem drutu )

Suzuki Baleno - Kodowanie/resetowanie pilota centralnego zamka Suzuki Baleno - Kodowanie/resetowanie pilota centralnego zamka

Nie ukrywam, że centralny by się przydał jak już jest w aucie, bo często Żona z Dzieckiem idzie z tobołami i nie jest zręcznie otworzyć drzwi mając zajęte wszystkie ręce.

0 5
  • #3 08 Wrz 2015 20:24
    WSZtm
    Poziom 12  

Przydałoby się bardziej łopatologicznie po polsku.
    Ale dziękuję za pomoc !
    Widzę, że to do Vitary, ale mogłoby działać na baleno

0
  • #4 18 Mar 2016 08:40
    WSZtm
    Poziom 12  

Nikt nie umie mi pomóc ?
    Nikt nie aktywował pilota w tym "wozie" ?

0
  • #5 18 Mar 2016 10:20
    CameR

Moderator Zabezpieczeń Pojazdów

Zamieść dobrej jakości zdjęcie centralki - modułu centralnego zamka (wnętrze i obudowa).
    Porównamy czy jest podobna do central stosowanych w innych modelach Suzuki.

1
  • #6 19 Mar 2016 15:59
    ziomek-33
    Poziom 9  

1- wsiadasz do auta i zamykasz wszystkie drzwi następnie otwierasz drzwi kierowcy
    2- wkładasz kluczyk do stacyjki i przekręcasz w pozycję włączony / palą się wszystkie kontrolki / i natychmiast wyłączasz i wyciągasz kluczyk masz na to 10 sekund
    3- naciskasz 3 razy włącznik światła w kabinie / jest na słupku / włóż kluczyk do stacyjki i włącz zapłon masz na to 20 sekund
    4- wyłącz zapłon i wyciągnij kluczyk ze stacyjki masz na to 10 sekund, wszystkie drzwi się zamkną i otworzą po czym naciśnij w ciągu 20 sekund przycisk otwierania drzwi na pilocie / drzwi się zamkną/ otwórz z pilota aby potwierdzić i już masz.

2
  Szukaj w 5mln produktów