Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

automat do chleba Silver crest - Nie podgrzewa, na samym końcu programu piecze

Myszkin50 08 Wrz 2015 00:19 1155 4
  • #1 08 Wrz 2015 00:19
    Myszkin50
    Poziom 8  

Witam
    Po 3,5 roku użytkowania automat do chleba Silver Crest SBB 850 A1, przestał podgrzewać. Chleb nie rośnie, jest zakalcowaty. Na samym końcu programu włącza się grzałka i piecze, ale chleb jest niejadalny.
    Proszę o podpowiedź co mogło się zepsuć. :?:
    Z góry dziękuję za pomoc. M

0 4
  • #2 18 Lip 2016 10:29
    bigos66
    Poziom 10  

Witam
    Mam podobny problem. Czy usterka została usunięta i co nią było.

0
  • #3 30 Lip 2016 20:21
    Myszkin50
    Poziom 8  

Z Lidla otrzymałam informację, że jedyny sposób naprawy to wysłanie sprzętu do Niemiec .Cena naprawy i przesyłki była wyższa niż nowy automat. W związku z tym przez kilka miesięcy bawiłam się tak, że w czasie gdy automat miał czas na wyrośnięcie, podgrzewałam w foremce ciasto w piekarniku, a potem piekłam w automacie. Aż nagle któregoś dnia automat zresetował się wyświetlił jakiś błąd. Po wyłączeniu automatu , wszystko zaskoczyło i od tej pory automat działa bez zarzutu. Prawdę mówiąc nie jestem w stanie wyjaśnić co się stało , ale proponuję spróbować. Naprawa nie opłaca się . :)

0
  • #4 10 Sie 2016 13:52
    bigos66
    Poziom 10  

Wychodzi na to że trzeba zajrzeć do wewnątrz urządzenia. Może jest tam jakiś przycisk do resetowania.

0
  • #5 11 Sie 2016 23:36
    Myszkin50
    Poziom 8  

Rozebrałam automat , ale to nic nie dało, pewnie nie wiedziałam czego szukać. "Naprawił się sam" i co tam zaiskrzyło nie dociekałam. Najważniejsze , że działa :D . Życzę powodzenia.

0