Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HUAWEI E5372s-32 - Brak połączenia z internetem, zepsuty ekran

kobayashi94 08 Wrz 2015 01:17 501 0
  • #1 08 Wrz 2015 01:17
    kobayashi94
    Poziom 1  

Witam, nie jestem pewien czy to dobry dział, w razie czego proszę o przeniesienie wątku. Ale do rzeczy: posiadam modem z routerem HUAWEI E5372s-32 od Play i generalnie połączenie przez USB jak i WIFI działało bez zarzutów, do pewnego czasu. Otóż jakieś dwa tygodnie temu zaczęły się problemy; co kilka minut traciłem połączenie z internetem, na pasku zadań pojawiała się ikonka z wykrzyknikiem, nie mogłem wejść na żadną stronę pomimo tego że na wyświetlaczu modemu miałem wszystkie kreski zasięgu. Odłączałem modem, wyłączałem go i włączałem ponownie no i wtedy już wszystko działało jak należy, przynajmniej przez jakiś czas. Kilka dni później zepsuł się ekran, w ćwiartce ekranu migały tylko jakieś nieczytelne kształty (jak będzie trzeba to zrobię zdjęcie), a teraz w zasadzie całkiem nie mam łączności z urządzeniem. Internet nie działa, a gdy próbuję wejść pod 192.168.8.1 to pojawia mi się coś takiego:

403 Forbidden

hefishkUtZiafopyoshGeOnnIbDoufye

I tu mam pytanie, czy modem jest poważnie uszkodzony, czy da się go jakoś naprawić? Jeśli jest to naprawialne i jeżeli nie podejmie się tego serwis PLAY (nie wiem czy ten modem jest na jakiejś gwarancji), to ile taka naprawa może mniej więcej kosztować i czy ktoś może orientuje się, czy w sytuacji gdy ten modem nie będzie się już nadawał do naprawy to dadzą mi jakieś inne urządzenie, czy będę musiał zapłacić za nowe? Chciałbym to wiedzieć, bo z tego co wiem to tego typu ustrojstwa nie należą do tanich... Pozdrawiam, czekam na odpowiedź

0 0