Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rozrzutnik N233 Agroma Czarna Białostocka Układ hamulcowy

08 Wrz 2015 09:00 3531 8
  • Poziom 8  
    Witajcie
    Potrzebna mi jest informacja dotycząca tegoż rozrzutnika ale odnosząca się do układu hamulcowego! Czy posiadacie Państwo instrukcję obsługi wraz z wykazem części zamiennych do układu hamulcowego w tym rozrzutniku?
    Zaś drugim pytaniem jest:
    Jaka jest zasada działania elementu osadzonego na zbiorniku powietrza? Wygląda mi to na zawór trójdrogowy. Posiada jedno wejście od strony ciągnika, jedno wyjście na siłownik i bezpośrednio jest sprzęgniety ze zbiornikiem powietrza. Posiada także dźwignię - i to własnie ejst niejasne! Do czego służy ta dźwignia? Jak działa ten zawór.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Dzięki
    Zamieszczę teraz zdjęcia bo wcześniej nie miałem. Chodzi mi o zasadę działania tego urządzenia które, jest przyłączone do zbiornika powietrza. Chcę ten zbiornik wykorzystać w innym celu i zastanawiam się nad tym czy muszę to odłączyć od tego zbiornika czy wręcz przeciwnie - może mi się to przydać! Chcę to wykorzystać do zabudowania mini sprężarki.
  • Poziom 8  
    Ojej czemu prowadzisz sąd nad moją skromną osobą i skierowanym zapytaniem????
    Nie znam tego urządzenia, więc pytam do czego ono jest tu wykorzystywane????
    Jaka jest zasada jego działania?? Inaczej to wywalę i zrobię inaczej....!!!
    Skoro naocznie widzisz że, jest to element wadliwy, to zapewne znasz jego zasadę działania - i o to tylko proszę. A czy sprężarka będzie mało wydajna, to zależy od jej przeznaczenia, a nie od komentarzu na zasadzie "wydasz kilkaset pln i będzie ok" Właśnie chodzi o to, by nie wydać, a wykorzystać stare elementy, których szkoda wysłać na Chiński złom.
    Dzięki
  • Poziom 8  
    Ok Dzięki
    Tak naprawdę ledwo wprawiłem to do ruchu... Strasznie było to zmęczone czasem. Ale po kilku sztuczkach ruszyło i wydało mi się że, może to działać, tylko nie wiedziałem jak. No ale nie zanudzam. Dzięki za odpowiedź już wiem co dalej począć. A z tą sprężarką masz rację, ale jak to w głowie coś się urodzi, i jeszcze znajdzie się staroci trochę, a ma się jeszcze chęci do konstruowania i majsterkowania, to choćby się paliło to, nie da rady przetłumaczyć. :D :D :lol:
  • Poziom 20  
    O ile mi wiadomo to ta dźwignia służy tylko i wyłącznie do spuszczenia ciśnienia z układu, żadnej regulacji siły ten zawór nie ma ...
  • Poziom 25  
    Dźwignia służy do zluzowania hamulca gdy jest od odpiety przewód powietrzny od ciągnika.