Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

scania hpi egr - babelki w ukladzie chlodenia

mundi1983 08 Wrz 2015 11:16 1023 3
  • #1 08 Wrz 2015 11:16
    mundi1983
    Poziom 10  

Otóż powietrze albo tylko bąbelki wydostają się odpowietrznikami głowic i mój problem polega na tym że owe głowice sciągałem dałem do planowania nie stwierdzono na nich jakiś pęknięć na tulejach też nic nie było widać więc to złożyłem i dupa nadal burczy. Odłączyłem sprężarke powietrze nadal się wydostaje.Czy jest możliwe że winny jest agr zapomniałem dodac ze po zgaszeniu jeszcze przez jakiś czas to powietrze burczy w zbiorniczku powiedzmy około 2-3min

0 3
  • #2 08 Wrz 2015 17:33
    tomek-staw
    Poziom 12  

Witam, musisz podać więcej szczegółów: czy płyn w układzie nie zmienił barwy? jakie wskazania temperatury? Czy sprawdzali w warsztacie, w którym robiłeś głowice tuleje obsady pompowtryskiwacza? Na jak długo zaślepiłeś sprężarkę? Z którego roku jest ta scania? nieszczelna chłodnica EGR też jest taka możliwość ale powinieneś zauważyć jakieś ubytki płynu, ewentualnie dymienie.

0
  • #3 10 Wrz 2015 19:38
    mundi1983
    Poziom 10  

scania jest z2006r, nie sprawdzali tulei wtryskiwaczy szczerze powiedzaiwszy to wydawalo mi się że tam nie ma tulei tylko wtrysk osadzony jest bezpośrednio w głowicy a co do barwy płynu to raczej nic się nie zmieniło Co do sprężarki to zaślepiona była max minute a pomimo to powietrze sadziło do góry, natomiast agr próbowałem wykluczyć zaślepiajac tą cienką rurkę która jest na gorze i łaczy się z odpowietrznikiem głowic[/syntax]

0
  • #4 20 Wrz 2015 16:42
    mundi1983
    Poziom 10  

Po robocie jednak spręzarka była winna

0