Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

wyciskarka Kuvings B6000 - wyciskarka się ciągle zacina i nie chce ruszyć

08 Sep 2015 13:37 5652 15
  • Level 7  
    Witam, mam problem z nową wyciskarką - miała działać tak, że nie trzeba kroić warzyw ani owoców - po to ma to "big mouth". Ale jak wrzucam nawet przekrojone na pół jabłko czy pół marchewki to się "krztusi" i zacina. I to tak, że czasami nawet po kilkukrotnym wyłączeniu i włączeniu nie chce ruszyć. Niedawno mi się tak zacięła, że ani popychanie ani wyłączanie przez dobre 20 minut nie pomagało. Ręką też tego nie można ani pchnąć ani wyjąć, bo tam jakieś ostrze siedzi i boję się, że jak nagle sama ruszy to mnie pokaleczy. Czy to wada konkretnego egzemplarza? Czy coś się da z tym zrobić? Reklamować? Bo niby wyciska te soki ale tak naprawdę podstawowa funkcja dla której ją wybrałam to właśnie ta, że niby nie trzeba kroić owoców ani warzyw tylko się wrzuca w całości i oszczędza czas. A w rezultacie jest odwrotnie. Dzieje się coś podobnego jak na tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=b71ESvH58YA tylko ja nie wrzucam nawet w połowie tak dużych marchewek a zacina się na dłużej i trzeba się mocniej namęczyć, żeby znowu zaskoczyła
  • Level 40  
    Dać 2.000,- zł i jedynie co zostało wyciśnięte to klient z kasy.
    Ja na twoim miejscu reklamowałbym urządzenie.
  • Level 7  
    Właśnie tak się zastanawiam... A nie wiesz czy jakoś dzięki tym nowym przepisom o konsumentach nie mogę jej po prostu oddać, tak żeby zwrócili mi pieniądze? Bo w zasadzie to sądzę że tego że to się zacina to się nie da naprawić a nie chcę już takiego sprzętu....
  • Level 40  
    Udaj się do lokalnego rzecznika praw konsumenta, on ci doradzi jak należy postąpić w takim przypadku. Często sam występuje w imieniu pokrzywdzonego konsumenta.
  • Level 7  
    Witam ponownie po czasie. Wracam do tematu żeby opisać jak to się dalej potoczyło... Ostatecznie udało mi się dogadać w sklepie w którym go kupiłam żeby mi "naprawili", niestety jak się okazało to nie pomogło gdyż dalej działy się podobne rzeczy przez co nie dało się praktycznie nic wycisnąć. Po raz kolejny poszłam do sklepu i gdy zagroziłam że pójdę do rzecznika praw konsumenta nagle okazało się że mogą wziąć ode mnie wadliwy sprzęt i zwrócić mi za niego pieniądze. Teraz chcę podjąć kolejne podejście do tematu i kupić inną wyciskarkę ale obawiam się żeby znowu się tak nie działo. Jak patrzyłam w sklepie internetowym to zainteresowały mnie 2 modele http://sklep.puregreen.pl/wyciskarka-do-soku-hurom-hh-hu-700.html i http://sklep.puregreen.pl/greenis-f-9010-wyciskarka-do-sokow.html ale nie wiem który byłby lepszy?? Może byś mi coś podpowiedział jak to sprawdzić? :)
  • Level 9  
    No masz różnicę w cenie i jakości. Hurom można powiedzieć że jest orginalną wyciskarką a greenise to jego tańszy zamiennik produkowany w chinach. Różnią się w zasadzie delikatnie jakością soków które z nich wychodzą bo tych z greenisa jest odrobinę mniej i są trochę mniej klarowne ale nie tak żeby to stanowiło jakąś wielką różnicę. Poleciłbym ci Huroma ale jak wolisz zaoszczędzić to możesz wziąć i greenisa... To już zależy od ciebie :)
  • Level 7  
    A poleciłbyś mi jakiś konkretny model? Boję się że znowu trafię na takie g. że się tylko będę bardziej denerwowała niż delektowała dobrymi soczkami :)
  • Helpful post
    Level 9  
    Jak ci nie szkoda to polecam ci Huroma HG 2G. Kupiłem go jeszcze w ubiegłym roku i póki co działa bez zarzutów. Tutaj masz link http://sklep.puregreen.pl/wyciskarka-do-sokow-hurom-hg-2g.html Jak ci cena nie podchodzi to popatrz na wyciskarki podobnej generacji. Greenisy są tańsze a różnią się nieznacznie tyle tylko że są z chin ;)
  • Level 9  
    Jak już dostaniesz to nie zapomnij się pochwalić pierwszymi podejściami.
  • Level 7  
    MAM JUŻ MAM!! I cieszę się jak dziecko :D Przyjechał kurier i wręczył mi pudło. Rozpakowałam złożyłam. I zaraz lecę do sklepu po jakieś warzywa i owoce...

Patrz jak ładnie wygląda :)
    wyciskarka Kuvings B6000 - wyciskarka się ciągle zacina i nie chce ruszyć wyciskarka Kuvings B6000 - wyciskarka się ciągle zacina i nie chce ruszyć wyciskarka Kuvings B6000 - wyciskarka się ciągle zacina i nie chce ruszyć
  • Admin of DIY, Automation
    Witam, jak dalsze wrażenia z użytkowania wyciskarki?

@Marcin922

A czy mógłbyś opowiedzieć więcej o swoim modelu oczywiście z punktu widzenia użytkownika. Co byś dziś kupił?
  • Level 2  
    Ja mogę polecić stronę wycisnijsok.pl jeżeli ktoś szuka wyciskarki i jeszcze się nie zdecydował, to warto odwiedzić. Ja już swoją wybrałam Kuvings i jestem bardzo zadowolona:)
  • Level 10  
    ja wam powiem że też mam problem z moim kuvingsem, jestem strasznie zawiedziona, tyle kasy wyłożyłam a wcale nie jestem zadowolona z niego, jest dosyć problematyczny, nie wszystko ładnie się dociska, dramat...