Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

AMPIRE MBX 3000 - Zakup wzmacniacza.

karo9522 08 Sep 2015 15:33 930 14
    karo9522
    Level 13  
    Witam.mam okazje kupić dość tanio wzmacniacz jakim jest AMPIRE MBX 3000 tylko jest w nim uszkodzona płytka sterująca. Panowie może się orientują ile wymiata takiej płytki może kosztować?.
    powalla
    Moderator of CarAudio
    Podziwiam odwage zakupu cudaka o nic nie znaczacej nazwie i to jeszcze uszkodzonego . Na elektronice malo widac sie znasz wiec musisz oddac go do serwisu ... spytaj ile kosztuje roboczogodzina (schematow do cudaka nie bedzie) i juz wiesz ze nawet jakbys go za darmo dostal to i tak sie nie oplaca.
    karo9522
    Level 13  
    Czyli nie kupować go ?
    bambino_81
    Level 23  
    powalla wrote:
    Podziwiam odwage zakupu cudaka o nic nie znaczacej nazwie i to jeszcze uszkodzonego . Na elektronice malo widac sie znasz wiec musisz oddac go do serwisu ... spytaj ile kosztuje roboczogodzina (schematow do cudaka nie bedzie) i juz wiesz ze nawet jakbys go za darmo dostal to i tak sie nie oplaca.

Moderator takich wypowiedzi powinien się wstydzić moim zdaniem nazywając wzmacniacz cudakiem o którym nawet nie raczył poczytać a pisząc bzdury wprowadza się ludzi w błąd.Nie na darmo wzmacniacz dostał w testach ocenę 1,2 spillenklasse i został najlepszym wzmacniaczem do 600 euro bijąc emphasery i resztę.Nie ma schematów,a szukałeś że piszesz że tak jest?Sama firma Ampire od lat istnieje na rynku robiąc wzmacniacze i nagłośnienia o duzych mocach nagłasniając nie raz imprezy.Wzmacniacz sprzedaję JA i nawet nawiązałem kontakt z Działem technicznym firmy Ampire co do płytek.Co z tego że są dostepne bez problemu jak ich nie wysyłają?
    karo9522
    Level 13  
    No to ładnie... ;D
    bambino_81
    Level 23  
    Dodałem link żeby nikt nie zarzucił że pisze bzdury wyssane z palca.
    powalla
    Moderator of CarAudio
    Niech zgadne ... Babmbino sprzedaje znow pod innym nickiem cudaka z lekka usterka ktora nikt o zdrowych zmyslach nie naprawi za mala kase i moja odpowiedz jest mu nie na reke?

Co do cudaka i testow w gazetach ...prasa pisze co kaze reklamodawca. Wiele klockow ktore nawet kijem nie warto tracic ma opisy ze hej! Papier wszystko przyjmie , a naiwny klient lyknie i kasa sie zgadza ;)

Smialo wiec kupuj, wyslij do serwisu i okaze sie ze chyba naduzyles slow "mam okazje" .

Dodano po 6 [minuty]:

Edit!

No i oczywiscie trafilem ze sprzedawca jest broniacy tu klocka bambino ;) Jesli naprawa jest prosta , tania i szybka , a czesci dostepne to napraw go i sprzedaj ;)

Teraz na 100% jestem pewien ze wzmacniacz to mina ktora nikt nie chce lub nie umie naprawic! User jest znany z sprzedawania takich uszkodzonych cudow ...
    bambino_81
    Level 23  
    Może kolego moderatorze zanim zaczniesz kogoś obrażać zobacz czy aby nie sprzedaję pod ''SWOIM'' nickiem,nie mam innego konta-może Ty masz 5 ale ja mam jedno.Twoja odp jest co najmniej-powiem to naprawde delikatnie ''niemądra'' i tak jak wczesniej napisałem powinieneś się wstydzić swoich wypowiedzi bo niczym ich nie poparłeś a pamiętaj że nie jestes najmądrzejszy na świecie a na pewno nie mądrzejszy niż czasopismo Hi FI.Nie miałeś tego wzmacniacza ba,nie widziałeś go nawet na oczy ale już w twoim mniemaniu jest to CUDAK.Oriona też wczesniej nikt nie znał póki ludzie nie zobaczyli co potrafi czyli wczesniej tez był cudakiem?Co najmniej bez sensu ta cała gadka.

Dodano po 3 [minuty]:

No to może pokażesz co nagminnie sprzedaje uszkodzone?I TY nazywasz się moderatorem?Może poprzeż to czymś?Może sprzedażą tego jedynego uszkodzonego wzmacniacza parę lat temu?Co za dziecinada.Ile Ty masz lat?5?

Dodano po 3 [minuty]:

powalla wrote:
    Niech zgadne ... Babmbino sprzedaje znow pod innym nickiem cudaka z lekka usterka ktora nikt o zdrowych zmyslach nie naprawi za mala kase i moja odpowiedz jest mu nie na reke?

Co do cudaka i testow w gazetach ...prasa pisze co kaze reklamodawca. Wiele klockow ktore nawet kijem nie warto tracic ma opisy ze hej! Papier wszystko przyjmie , a naiwny klient lyknie i kasa sie zgadza ;)

Smialo wiec kupuj, wyslij do serwisu i okaze sie ze chyba naduzyles slow "mam okazje" .

Dodano po 6 [minuty]:

Edit!

No i oczywiscie trafilem ze sprzedawca jest broniacy tu klocka bambino ;) Jesli naprawa jest prosta , tania i szybka , a czesci dostepne to napraw go i sprzedaj ;)

Teraz na 100% jestem pewien ze wzmacniacz to mina ktora nikt nie chce lub nie umie naprawic! User jest znany z sprzedawania takich uszkodzonych cudow ...

Czy gdzieś napisałem że naprawa jest łatwa szybka i prosta?Czytanie ze zrozumieniem się kłania.Przynajmniej się kolego nie pogrążaj.Bo piszesz bzdury,wzmacniacza nie widziałeś ale juz wiesz poprzez sam napis co to za CUDAK.I to pisze fachowiec z kilkunastoletnim stażem car audio?W dodatku moderator?
    powalla
    Moderator of CarAudio
    Stary wyleciales ze strefy za przekrety z uszkodzonymi wzmacniaczami ktore to niby sa sprawne i niedlubane i teraz tu kozaczysz, bo zepsulem Ci handelek klockiem ktorego probowales naprawic (pytales nawet producenta) i jak uslyszales cene "plytki" to wolisz trupa sprzedac ? Super !

Zalozyciela tematu przestrzegam przed interesami z tym userem i polecam lekture forum strefacaraudio.pl gdzie to ludzie juz sie poznali na bambino81 .

PS : na zaczepki prywatne co do mojej osoby nie reaguje , bo za dlugo w tym siedze i musisz jeszcze sie wiele nauczyc zeby mnie ruszyc ...
    bambino_81
    Level 23  
    powalla wrote:
    Stary wyleciales ze strefy za przekrety z uszkodzonymi wzmacniaczami ktore to niby sa sprawne i niedlubane i teraz tu kozaczysz, bo zepsulem Ci handelek klockiem ktorego probowales naprawic (pytales nawet producenta) i jak uslyszales cene "plytki" to wolisz trupa sprzedac ? Super !

Zalozyciela tematu przestrzegam przed interesami z tym userem i polecam lekture forum strefacaraudio.pl gdzie to ludzie juz sie poznali na bambino81 .

PS : na zaczepki prywatne co do mojej osoby nie reaguje , bo za dlugo w tym siedze i musisz jeszcze sie wiele nauczyc zeby mnie ruszyc ...

Po pierwsze nie jestem "STARY'' a regulamin i punkt 3.1.9 Ciebie także obowiązuje.Po 2 powalla jesteś kłamcą,na strefie jestem cały czas zalogowany,a że zablokowałeś mi pisanie to inna sprawa ,poza tym sam napisałem do Kamila o rezygnację nie wyrzucono mnie.Po 3 z nikim na strefie nie robiłem intersów a odzywają się ludzie którzy nic ode mnie nie kupili,nic mi nie sprzedali.Opis robię zawsze rzetelnie i tak jak mówi elektronik w naprawie.Jeżeli rzucasz jakieś oskarżenia powinieneś je czymś poprzeć bo na strefie sprzedałem TYLKO 2 boczki do RF i to miesiąc temu.Także może napiszesz KTO to niby się na mnie poznał?Sprawy, jak mówiłem tak nie zostawię i sprawa już dziś trafiła tam gdzie już dawno powinna o szarganie dobrego imienia.
    powalla
    Moderator of CarAudio
    http://www.strefacaraudio.pl/topic/46113-misz...cje-z-alledrogo/page-148?p=406474#entry406474

Dokladnie taka sama sytuacja, kupiles uszkodzony wzmacniacz i liczyles na malutka naprawe i szybki , duzy zarobek . Jednak nie udalo sie go naprawic , to dales taki opis jak w przy tym tu cudaku (ze to duperela za 3zl) i probowales sprzedac mine. To ze tamten user probowal Cie po Twoich zastraszeniach przepraszac to juz jego sprawa ... Slowa userow i fotki wzmacniacza jednoznacznie uwidaczniaja Twoje zagrywki.
    bambino_81
    Level 23  
    Może przeczytaj tam ten temat czego dotyczył na SCA a ten na elektrodzie,tam ten to rzekomo sprzedawany taki sam wzmacniacz jak był wystawiony wcześniej.Bzdura.Ale nieważne.Sprzedaję wzmacniacz uszkodzony/do naprawy /na części.Opis oparłem o słowa elektronika a nie o piekarza.Poza tym rzucasz oskarżenia bezpodstawne.Nikogo na SCA nie oszukałem,nie jestem na czarnej liście baa.Nawet na allegro mając ponad 400 komentarzy i kilka negatywów żaden nie dotyczy sprzedaży wzmacniacza.Twoje wcześniejsze wypowiedzi jako moderatora obrażają moje dobre imie na które pracowałem nie od wczoraj.

Dodano po 48 [sekundy]:

Nie mam zamiaru się tutaj kłócić bo to nie miejsce na to.
    qstosz
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Potwierdzenia slowa Powalli.
    Misian@
    Level 27  
    Ja kupiłem Emphasera ea13000Spl za 700zł... koszt naprawy 21zł :D i sam sobie zrobiłem....
    Trzeba po prostu wiedzieć co i gdzie nie gra.... a prawda jest taka ze jak ktos sie bierze za robote to mało kto wie co robić....