Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung LE37A551P2R - AS15F ale chyba także matryca

08 Wrz 2015 20:20 2415 7
  • Poziom 31  
    Witam. Obraz ala efekty specjalne co sugeruje As15f którego wielokrotnie już wymieniałem. Z lewej strony mam jednak jaśniejszy pas, który po pierwszym włączeniu miał kolorowe pionowe wąskie paski, które po chwili zmieniły orientację na poziome i mrugają. Po chwili pracy obok tego pasa pojawił się identyczny i teraz mrugają oba. A to już chyba matryca bo na Asa to takich przypadków nie miałem. więc się konsultuję bo TV pewnie na złom i szkoda nawet otwierać.
    Samsung LE37A551P2R - AS15F ale chyba także matryca Samsung LE37A551P2R - AS15F ale chyba także matryca Samsung LE37A551P2R - AS15F ale chyba także matryca
  • Poziom 11  
    Raczej wygląda to na matryce, sprawdź czy po zdjęciu rami matrycy i dotykaniu taśm miedzy taflą lcd a elektroniką efekt się zmienia.
  • Poziom 11  
    Sprawdz taśmę łączącą płytę główną z logiką lub wymień logikę na sprawną

• Poziom 23  
    Dziesięć minut roboty wymiana AS za 8zł . Wymieniłem ich wiele uszkodzenie jego miewa różne postacie nie zawsze takie klasyczne, niekiedy nawet się nie grzał co najczęściej się dzieje.
  • Poziom 31  
    Serwis1 napisał:
    Dziesięć minut roboty wymiana AS za 8zł . Wymieniłem ich wiele uszkodzenie jego miewa różne postacie nie zawsze takie klasyczne, niekiedy nawet się nie grzał co najczęściej się dzieje.

Ok spróbuję. Koszt jak wiemy niewielki choć z rozbiórka i złożeniem nieco więcej jak 10 minut ale warto spróbować. W sobotę będę miał Asa. Pozdrawiam.
  • Poziom 25  
    AS34 w martycy sprawdź. Są 2 szt. Z lewym są dość często problemy.
  • Poziom 31  
    Dowiedziałem się od klienta, ze pasek był zanim padł AS i zdążył sie do niego przyzwyczaić. Co ciekawe brał to na karb internetu :| . Zapewne uszkodzenie zbiegło się w czasie z pojawieniem się tegowoż u niego. Zatem matrycy wolałem nie dotykać i poprzestałem na ulubionym piesku Ali :wink: