Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

migająca żółta lampka ze spiralą w benzyna/gas renault espace 2 , 2,2 benz/gas

Jacek4217 08 Sep 2015 22:51 1635 6
    Jacek4217
    Level 10  
    Witam .Po długich zmaganiach z renią (w sensie napraw),wreszcie mogłem cieszyć się jazdą, dwa lata prawie służyła bez zarzutu i na gazie i na benzynie,do dziś.....,więc proszę o podpowiedz:co oznacza żółta lampka ze spiralą w renault espace 2 , 2,2 , 96 r. benz/gas sekwen.Gdy odpalam auto, gaśnie ta lampka,po chwili gdy pracuje na wolnych obrotach szybko miga,gdy dodam gazu gaśnie .musi być powyżej 1500 obrotów żeby nie migała,dzięki poradom i własnej pracy mogłem się cieszyć jazdą,ale tego jeszcze nie było.....
    Ireneo
    Level 42  
    Podłącz pod tester diagnostyczny.
    zdzichra
    Level 30  
    Fajnie by było gdybyś podał rozwiązanie może się komuś przydać:)
    Jacek4217
    Level 10  
    tester diagnostyczny do tego auta orginalny ,mało kto ma .jeśli w ogóle ktoś ma,nikt mi nie był w stanie powiedzieć, gdy się go podłączy do obecnych testerów,czy pokaże istotę problemu i gdzie jej szukać .Podobno z diagnozą espace 2 jest kiepsko.trójka to co innego ,a tu nikt mi nie powiedział co to i gdzie szukać .Auto ma instalacje gazową sekwencyjną .Otworzyłem maskę gdy silnik pracował i usłyszałem lekkie syczenie z jednej z rurek od podciśnienia.wymieniłem rurkę ,przestało syczeć i przestała lampka migać .Nie wiem ,może to była ta przyczyna , albo cód......Auto ma się b. dobrze.Pozdrawiam wszystkich
    yasiu.brzeg
    VIP Meritorious for electroda.pl
    @Jacek4217 bardzo nam przykro, że nikt nie uruchomił szklanej kuli i nie zdiagnozował problemu. Z naprawą na odległość jest tak, że podajesz wszystkie niezbędne parametry i wtedy ktoś może Ci pomóc.

p.s. Dzwonisz do lekarza i mówisz, że boli cię brzuch. Oczekujesz, że Cię wyleczy? Nie, albo sam sprawdzi Ciebie osobiście, albo dostarczysz mu parametry z morfologii. Wtedy będzie mógł postawić diagnozę, lub poprosi o kolejne badania. Na odległość nie zawsze się da.

Życzę spokoju ducha i brak bólu brzucha ;)