Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

SUBTITLE - Wtapianie napisów do filmu na stałe

kowal1528 09 Sep 2015 11:52 2976 2
 • #1
  kowal1528
  Level 7  
  Witam. Mam nadzieje, że temat dobry.
  Potrzebuje wgrać napisy na stałe do filmu tak by można było dodać go na hosting do oglądania lub przenieść z komputera na pendrive nie "gołego", oczywiście filmy są w HD i chciałbym by jakość spadała jak najmniej się da. Dopuszczam konwersację. Pliki w jakie chce wtapiać to mp4 i mkv a napisy w ssa.

  Do tej pory Free video converter dawał radę ze zwykłymi napisami, ale obecnie mam lepsze napisy graficznie o fajnej czcionce i chciałbym by ta pozostało nie tylko z poszanowania dla autorów napisów, ale i z fajnego designu.
  Program MKVtoolnix i mkvmerge znakomicie sobie radzę jednak napisy NIE są na stałe, wtapianie jest poprawne- nowe efekty napisów i czcionki nienaruszone, szybie ale to i nie jest konwertowanie (za szybko) więc pewnie w tym cały problem.
  I tak tak wiem, dodając napisy na stałe przez np konwertowanie możemy troszkę stracić na jakości mimo to proszę O SZYBKĄ pomoc.
  Pozdrawiam.
 • #3
  kowal1528
  Level 7  
  @kindlar Dzięki za link, ale sam w końcu po instalacji triliarda "polecanych programów" udało się trafić na odpowiedni :) Co prawda komp już do formatu się nadaje, ale mam nadzieje, że komuś to pomoże.
  Dokonałem tego programem Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter

  Pozdrawiam, Strefa Dragon Ball