Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

©KODA Fabia I 1.4 MPi - Nie odpala niezależnie od temepratury silnika

09 Sep 2015 20:40 1020 2
  • Level 6  
    Mam taki do¶ć dziwny problem ze swoj± Fabi±, mianowicie rocznik grudzień 2001 z wyżej wymienionym silnikiem. Od momentu gdy j± kupiłem wyskakiwała mi kontrolka awarii układu kierowniczego. Po wizycie we warsztacie okazało się, że przyczyn± problemu jest bł±d czujnika k±ta skrętu który oczywi¶cie skasowano, ale jeszcze tego samego dnia owy bł±d powrócił. Od tego wła¶nie momentu zacz±ł się mój problem:
    podczas odpalania, niezależnie przy zimnym jak i ciepłym silniku, samochód czasami nie odpala. I nie to że, ''ciężko kręci" tylko wcale nie ma ochoty zapalić. Po przekręceniu kluczyka słychać tylko krótki trzask. Za 5, 6 razem w końcu odpali i pracuje normalnie, ale po zgaszeniu go problem znów powraca, niezależnie od temperatury zewnętrznej jak i silnika. Proszę Was o pomoc bo auto jest mi bardzo potrzebne na co dzień a nic podobnego co pozwalało by mi rozwi±zać ten problem nie znalazłem.
    Pomocy ???
    Czy Twoje urz±dzenia IoT s± bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 14  
    Na pocz±tek proponuje sprawdzić rozrusznik(szczotki).