Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Smartwatch no1 watch s3 -

Typu921 10 Sep 2015 10:18 1719 2
    Typu921
    Level 7  
    Witam
    Mam takie małe pytanie. Ostatnio przeglądałem oferty smartwatchy i zainteresował mnie jeden konkretny model (chiński):
    1. no 1 watch s3

Niestety nigdzie nie mogę znaleźć żadnych opinii na temat czy warto w niego inwestować.
    Zegarek prezentuje się całkiem ładnie, z tego co czytałem w specyfikacji to też nie jest źle, natomiast nurtuje mnie jedna rzecz:

Network
    2G: GSM 850/900/1800/1900MHz

Piszę że współpracuje z tymi sieciami (posiada miejsce na kartę sim) i nie wiem czy zadziała (jeżeli to istotne to jestem w orange i korzystam z s5).

Poza tym nigdzie nie pisze czy posiada opcję odbierania połączeń bez bluetooth.

Może ktoś posiada taki model, albo chociaż wie o co chodzi z tymi sieciami.

Dzięki za pomoc
    Pozdrawiam
    zackass1
    Level 16  
    Jeśli korzystasz z facebooka to wejdź na fanpejdż producenta.
    Dyskusje w komentarzach są całkiem rzeczowe, a administracja nie kasuje niepochlebnych opinii jeśli są oparte na faktach.
    Mam od nich telefon i początkowo czułem się oszukany bo prawie nic nie działało, ale po kilku postach od różnych użytkowników została wypuszczona aktualizacja softu, która poprawiła większość błędów. Dostaniesz tam jednoznaczną odpowiedź na twoje pytania.

Nie sugeruj się opisami na aukcjach czy to krajowych czy zagranicznych, bo często piszą bzdury.

Tu masz stronę producenta http://en.001phone.cn/ , a fanpejdż to już sam dasz radę znaleźć.

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale mój telefon No.1 M2 ma te same częstotliwości w specyfikacji i na polskim sim działa bez problemu.
    Typu921
    Level 7  
    Mógłbyś mi podesłać linka do fanpage na facebooku? Bo za licha nie mogę znaleźć.
    Stronę producenta mam, ale wiadomo tam piszą wszystko w super latywach bez żadnych konkretów.

EDIT:
    Już znalazłem :)

Tak w ogóle dzięki za odpowiedź.