Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nagrywanie TV na dysk zewnętrzny

matbos77 10 Sep 2015 13:08 7239 3
    matbos77
    Level 8  
    Korzystam z dekodera WHD 80 i chciałbym nagrywać niektóre pozycje na dysk zewnętrzny DTB 305 Toshiba a nie dedykowany przez Orange.Jak to wykonać??
    matbos77
    maurycy123
    Conditionally unlocked
    W jakim celu? Jeżeli myślisz, że podłączysz sobie dysk do komputera i zgrasz na dysk to zapomnij. Nawet jak się uda nagrać na zewnętrznym dysku to nagrania są szyfrowane i nic z nimi nie zrobisz.
    matbos77
    Level 8  
    Po prostu w/w dysk mam i chcę uniknąć dodatkowych kosztów.A nie mam zamiaru nic przegrywać na PC lecz tylko obejrzeć jakiś tam program, którego nie mogłem oglądać na żywo.
    ogon
    Level 1  
    I ja dołączę się do tematu. Posiadam w/w dekoder Orange dysk zewnętrzny Adata HD710-1T po podłączeniu dekoder go wykrywa odtwarzać z niego mogę, ale nie mogę na niego nagrywać. Kiedy włączam na pilocie przycisk nagrywania wyświetla się informacja "Podłącz dysk i uruchom ponownie dekoder" ale oczywiście nic to nie daje. Czytałem, że do tego dekodera są dedykowane dyski które ponoć takie nagrywanie umożliwiają, ale może komuś udało się jednak podłączyć inny dysk, który działa. I dodatkowe pytanie posiadam telewizor LG 42LB650V do niego też podłączam dysk wykrywa, go działa odtwarzanie, ale nagrywać też nic nie można. Czy ktoś coś podpowie na ten temat?