Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OKI 3321 - ustawienia czcionki

11 Wrz 2015 07:40 2151 2
  • Poziom 2  
    Witam, mam problem. Mam w pracy drukarkę oki 3321 używam ją do programu MS DOS. Nie wiem dlaczego w programie zmieniła się drukarka domyślna, informatyk spowrotem zamienił ją na oki 3321 jednak teraz nie moge ustawić jej tak jak poprzednio. Zawsze ustawiałam HSD 20, teraz ciągle mimo ustawień przeskakuje na inne czcionki. Próbowałam zmieniać ustawienia w MS DOS co do drukowania jednak niestety w dalszym ciągu drukarka sama zmienia czcionki, bardzo proszę o pomoc i przepraszam jeżeli coś źle napisałam ale jestem kobitką i mało znam się na takich sprawach
  • Poziom 14  
    Trzeba to ustawić w menu drukarki (klawisz Shift i Menu). W trybie MENU ustawienia można wydrukować naciskając klawisz PRINT. Następnie za pomocą klawiszy GROUP, ITEM i SET ustawiamy interesujące nas parametry. Wyjście z Menu (jeszcze raz Shift i Menu) zapisuje ustawienia. Teraz po wyłączeniu drukarki ustawienia nie będą ginąć.
  • Poziom 2  
    , 20 ustawiłam jednak mimo tego ze hsd jest ustawione ciągle przeskakuje mi na inne, mimo tego bardzo dziękuje za pomoc