Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lenovo P780 - android.process.media został zatrzymany

franek42 11 Sep 2015 13:44 1092 4
    franek42
    Level 10  
    Witam.
    Ostatnio próbowałem skopiować zawartość kary microSD ze swojej 16 GB na 32 GB. Z powodu braku czytnika użyłem do tego telefonu podpiętego do USB. Kopiowanie nie powiodło się, ale to nie problem. Problemem jest to, że od tej pory podczas próby zmiany rodzaju dzwonka telefonu na inny niż fabryczne wyskakuje komunikat Android.process.media został zatrzymany. Przywracałem ustawienia fabryczne kilka razy ale to nie pomogło. Z góry dzięki za wszelką pomoc.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    elktr_infrm
    Level 21  
    Czy android prosi o wskazanie lokalizacji pliku, gdy próbujesz ustawić własny dzwonek ?
    franek42
    Level 10  
    Nie. Wyskakuje tylko ten komunikat i można go jedynie potwierdzić OK, po czym okno z komunikatem się zamyka i tyle.
  • Helpful post
    elktr_infrm
    Level 21  
    Spróbuj zmienić dzwonek na własny który już miałeś ustawiony wcześniej dla jakiegoś kontaktu. W momencie gdy na niego klikniesz powinieneś go usłyszeć (normalnie) powiedz co się dzieje w tym momencie.
    franek42
    Level 10  
    Twoja podpowiedzi rozwiązała problem. Chodzi o to, że dźwięk musi znajdować się w katalogu Ringtones w pamięci wewnętrznej telefonu i wtedy można go ustawić. Wcześniej mogłem ustawić dźwięk znajdujący się w dowolnym katalogu na karcie lub w telefonie klikając na other ringntones. Teraz ta opcja nie działa z powodu wyżej opisanego problemu, ale w sumie problem rozwiązany. Bardzo dziękuję.