Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy Vibrant - Zmiana języka

geryon 12 Wrz 2015 08:15 522 4
  • #1 12 Wrz 2015 08:15
    geryon
    Poziom 17  

Witajcie, dostałem Samsunga Vibrant SGHT959 ale nie ma PL menu, chciałbym mu wgrać Rom bo z tego co czytałem to to w zupełności wystarczy, model jest łudząco podobny do Galaxy S i chyba to jest jego odpowiednik, jednak nie chce ryzykować czy ktoś może podesłać jakiś rom najlepiej niebrandowany z PL i oryginalny. Nie mogę nic znaleźć. Ewentualnie czy jak wgram od galaxy S czy pójdzie? Dodam że chciałbym wgrać odinem.

0 4
  • #3 12 Wrz 2015 09:14
    geryon
    Poziom 17  

Ok rozumiem, w takim razie ile kosztuje udostępnienie takiego softu? Ewentualnie czy box typu z3x by sobie z tym poradził ? Bo do samsungów posiadam tylko z3x na chwilę obecną.

0
  • #5 12 Wrz 2015 10:22
    blahfff
    Poziom 28  

Na soft z polskim pod Odina nie licz. To modem typowo pod jedna siec i nic innego do tego nie wychodzilo.

W zasadzie, pozostaje ci jedynie wgrac jakies przerobione recovery, poszukac przerobionego softu i wgrac w ten sposob. Wiekszosc opartych jest o AOSP wiec w zasadzie kazdy (o ile autor recznie nie usunal) powinien zawierac jezyk polski. Na plus bedzie czysty Android, nawet nowszy niz Samsung "pozwalal" jesli taki znajdzsz. Na minus, nie bedzie to soft od Samsunga.

0