Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Daf XF 95 430 - Daf Xf 95 430 błąd - Transmissie storing

P_ewex 12 Wrz 2015 10:42 2052 5
  • #1 12 Wrz 2015 10:42
    P_ewex
    Poziom 2  

Witam. Od pewnego czasu pojawia mi się na panelu w Dafie XF 95 430 napis "Transmissie storing" , wie ktoś może z użytkowników jak naprawić to usterkę, jeśli to jest usterka a nie tylko błąd komputera. Dodam że samochód jest w automacie.
    Z Góry Dzięki :)

0 5
  • #2 14 Wrz 2015 21:00
    kakibara
    Poziom 28  

.........wie ktoś może z użytkowników jak naprawić to usterkę, Bez nr błędu uwierz mi nikt. tak na odległość rozłącz aku - może przestanie się pojawiać błąd, problem z ciekającym powietrzem z układu?

0
  • #4 17 Wrz 2015 05:40
    hubert04
    Poziom 21  

diagnostyka i bedzie wiadomo
    jak jedzie to jeszcze nie jest żle:))))

0
  • #5 18 Wrz 2015 13:05
    P_ewex
    Poziom 2  

prawdopodobnie wiązka tachografu uszkodzona, orientuje się ktoś ile kosztuje nowa ?

Dodano po 7 [minuty]:

Różnie to bywa, jak pompuje powietrze to się pojawia czasami gdy napompie to zniknie ten napis a czasami zostaje. Takie były objawy, byłem u speca od elektryki i impulsator bądź wiązka tachografu, ocenimy na miejscu gdy wyciągniemy :)

Pozdrawiam.

0
  • #6 18 Wrz 2015 16:06
    kakibara
    Poziom 28  

Witam, kolego wiązkę napraw, impulsator do wymiany - jak wiesz musisz go skalibrować z czytnikiem karty tacho- czyli masz procedurę legalizacji do przeprowadzenia, jeżeli robisz to pierwszy raz, po założeniu nowego impulsatora będzie wyświetlał Ci się dalej błąd!. wiązkę sprawdz od tacho do pierwszego zakrętu w ramie przeważnie pierwsze 50-100 cm ulega uszkodzeniu. pozdro.

1