Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
OptexOptex
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Słuchawki i karta dĽwiękowa - jakie kupić?

13 Sep 2015 18:45 744 7
  • Level 12  
    Witam,
    Chciałbym kupić słuchawki i kartę dĽwiękow±, czytałem trochę po różnych forach i pojawiały się przeważnie Superlux HD681 / b/f,668,Evo. Mój koszt na karta dĽwiękowa 300zł i słuchawki podobnie. Mikrofon je¶li nie w słuchawkach to osobny, ale taki aby była komfortowa rozmowa ts3 skype ... czyli mi chodzi żeby było w miarę słychać mnie a nie szum, otoczenie, stukanie klawiszy (nie wale pi±ch± w klawiaturę ale na blacie słychać aż za dobrze) Karta dĽwiękowa PCI, ( PCI-Express x1 mam, ale te karty s± droższe wm )
    W oko mi wpadła karta dĽwiękowa Asus XONAR D1 lub Asus XONAR DG słuchawki superlux hd681 a mikrofon Mikrofon Tracer Screamer może inny, bo nie jestem znawc± mikrofonów ;D
    Proszę podawać uzasadnienie nawet linijkę, ale żeby też mogłem się czego¶ dowiedzieć :)

Sys: Windows 8.1 x64
    CPU: Intel Core i5-3570 3.4 GHz UP TO 4.2 GHz
    BOX chłodzenie:Fortis 2 HE1226 + 2 FAN F12
    RAM: 16GB 4x4 1600 MHz CL9 DRR3 Kingston HyperX Red Limited Edition
    MOBO: Fatal1ty P67(B3) Performance
    Zasilacz: ZS Series 650W, 80 Plus Bronze
    GPU: Nvidia GeForce GTX 580 Palit

_
    Kolory s± zablokowane ;d
  • OptexOptex
  • Level 1  
  • OptexOptex
  • Level 12  
    A do słuchawek tego typu nie jest potrzebne lepsze Ľródło jakie daje karta dĽwiękowa ?
  • Level 1  
  • Level 12  
    Jak mam porównać dĽwięk z karty dĽwiękowej a z integry. ?
    Jakie mikro do tych słuchawek ?
    Czy normalne jest że w zestawie 5.1 tylne gło¶niki (czarny jack 3.5mm) graj± zniekształcony dĽwięk. Sprawdzałem czy to wina samych gło¶ników, ale po podpięciu słuchawek również taki zniekształcony dĽwięk był (jakie¶ tracery miałem ),a w zielonym jacku był już dużo lepszy.
  • Level 1  
  • Level 12  
    A jakie micro ?
    to ostatnie czego potrzebuje się dowiedzieć w tym temacie ;D
    dalej może już napisze wrażenia
  • Level 1