Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Thomson 55FZ4633 - zniknęła aplikacja smart tv -strona główna YAHOO!

keikan 15 Wrz 2015 07:10 1923 2
  • #1 15 Wrz 2015 07:10
    keikan
    Poziom 12  

Witam
    Znowu mam problem z aplikacją Smart TV w TV Thomson 55FZ4633
    Od 5 misięcy wszystko działało ok. Miałem skonfigurowane połączenie wi fi z siecią domową i mogłem oglądać na TV youtube, aplikacje pogodowe, przeglądać strony internetowe, korzystać z IPLA i VOD...

Jeszcze 2 tygodnie temu wszystko było ok. Od tamtego czasu nie korzystałem ze Smart TV.
    Wczoraj nacisnąłem Smart TV na pilocie..odczekałem jak zawsze ok. 20 sekund i...
    Na ekranie - zamiast znanej aplikacji Smart TV z możliwością wyboru innych aplikacji - pojawiła się internetowa strona główna YAHOO!

I nic nie mogę z tym zrobić :( czyli jest połączenie internetowe, ale zmieniła się strona główna. Co gorsza w tej przeglądarce Yahoo nie mogę nic wpisywać..

Jak przywrócić poprzedni stan? Czyli żeby pojawiał się "stary" Smart TV?

Już nawet myślałem o przywróceniu ustawień fabrycznych, ale TV pyta o hasło, którego nie znam (nie ma go w instrukcji).

1 2
  • #2 15 Wrz 2015 08:33
    Garczii
    Poziom 1  

Witam, od wczoraj zauważyłem ze mam dokładnie ten sam problem...
    Ostatnio wszystko działało a teraz tylko strona główna YAHOO...
    Kilka razy próbowałem włączyć, udało mi sie odpalić aplikacje SMART TV ale kolejny raz znowy Yahoo...

Może to jakaś nowa aktualizacja i teraz wszystko będzie działało przez własnie yahooo?

2
  • #3 02 Paź 2015 17:51
    keikan
    Poziom 12  

juz wszystko wrocilo do normy..nic nie robilem..wlaczylem tv i bylo jak dawniej..ciekawe.temat do zamkniecia

0