Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Egzamin praktyczny E12 (sesja jesienna)

strzelec233 15 Sep 2015 10:09 2832 5
    strzelec233
    Level 2  
    Witam, jeśli ktoś zdaje w sesji jesiennej egzamin praktyczny z E12, byłbym wdzięczny, jeśli już ktoś zdawał praktykę to prosiłbym o jakieś informacje, chciałbym bardzo to zdać. Czy już ktoś zdawał? Prosiłbym o szczegółowe informacje co było na egzaminie i czego się poduczyć? :-) Mam jeszcze troszeczkę czasu i zdaję 6 października.
    fluxe
    Level 8  
    Siema. Nie zdawałem jeszcze Sesji jesiennej bo mam 8 Października :) . Ale co się zawsze powtarza na tych egzaminach zawodowych e12 to :
    Montaż pamięci ram,dysku,karty graficznej,karty sieciowej
    tworzenie kont z ograniczeniami i przypisanie ich do grupy
    znajomość excela
    instalacja sterowników,programów. Tyle co pamiętam ja też czekam na jakieś informacje od innych
    strzelec233
    Level 2  
    No ok, dzięki. Po egzaminie napiszę co było. Popytam jeszcze nauczycieli czego mogę się spodziewać na tym egzaminie poprawkowym.
    patrycja29
    Level 2  
    - zablokowanie dostępu do kalkulatora i notatnika (uruchom>>gpedit.msc>>Szablony administracyjne>> Wszystkie ustawienia>> Nie uruchamiaj określonych aplikacji systemu Windows>> Włączone>> Lista>> Pokaż>>i tam dodajemy calc.exe i notepad.exe
    - montaż kart rozszerzeń, pamięci RAM
    - instalacja sterowników (opcjonalnie.. czyli jeśli widzimy problem z ich brakiem w Menedżerze urządzeń)
    - spisanie określonych parametrów komputera przy pomocy programów np. CPU-Z, GPU-Z (pamięć RAM, pamięć karty graficznej, wersja DirectX ) no i spisanie pojemności dysku + wykonanie screenów z testów podzespołów,
    - sprawdzić czy system pociągnie na minimalnych grę (parametry gry podane w tabeli), napisać opinię oraz sugestie jak można ulepszyć
    - usunąć dodatkowe konta, które nie są wbudowane i pozostawić tylko Dyrektora oraz utworzyć Kursanta z hasłem
    - usunąć przyczynę usterki konta Dyrektor - nie może się logować na konto, bo ma ograniczenia czasowe (usuniemy to za pomocą polecenia net user nazwakonta /times:all)
    - wykonanie kosztorysu podzespołów komputera pod zalecane wymagania gry (podzespoły będą podane w tabeli, będzie trzeba tylko wybrać)
    - wykonanie kopii rejestru
    - utworzyć punkt przywracania systemu
    - utworzenie partycji z przestrzeni wolnej (X-2GB, Y-5GB), partycje X zaszyfrować w programie DiskCryptor
    strzelec233
    Level 2  
    Tak miałem to samo o 8:00 wczoraj ;)
    matewa
    Level 1  
    10 października ten sam zestaw:)