Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wymiana Szybki Galaxy note 2.... Niepowodzenie

woloxd 15 Sep 2015 16:02 1251 2
    woloxd
    Level 2  
    Witam, jestem tu nowy założyłem konto z ponieważ mam lekki problem... otóż to stłukłem szybke w swoim Samsungu Galaxy note 2. Mam nie duże doświadczenie w tym, lecz postanowiłem spóbować samemu wymienić ją.. zamówiłem no i zaczełą sie zabawa. rozkręciłem go na części pierwesze nastepnie odkleiłem szybke za pomocą suszarki i małego plastikowego wytrychu. wydawało mi sie ze wszystko nastąpiło powodzeniem bo nie widziałem nawet ryski na wyświetlaczu. zaczołem go myć takim płynem do czyszczenia lcd i usunołem resztki kleju z poprzedniej szybki. Coś jednak mnie nakłoniło by sprawdzić czy nadal dziala ^^... rozczarowałem sie ponieważ gdy włączyłem to na start zadziałała połowa ekranu na 1sec nagle ciemno i na tym sie konczy telefon działa słychac wiadomości i wg... zastanawia mnie czy to rzeczywiście wina wyświetlacza czy go nie uszkodziłem booo... nie widze nawet śladu uszkodzenia ;/ ... dosłownie taśma cała, matryca cała jedynie wtyk ale podłączałem go pare razy także tez myśle ze nie... no i chciałem zapytać czy to aby napewno moja wina czy może cos innego nastąpiło
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    ksmalcuga
    Level 21  
    Raczej nie ma się co łudzić że coś jest nie tak podpięte i czeka Cie wymiana całego fullsetu. Gdybyś dorzucił zdjęcie jak to wyświetla można by więcej napisać.
    woloxd
    Level 2  
    telefon sprawny, lecz zastanawia mnie to bo, on załącza sie na 1sek w połowie na pionie i tyle z tego jest.... też zauważyłem ze jak dłuższy czas poleży to ten czas wydłuża sie. wcześniej świeciał 3sec coś w tym stylu ;/ troche dziwna sprawa