Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SMART CLIP problem z unlockiem Sendo

05 Cze 2005 17:22 1050 6
  • Poziom 20  
    Posiadam Snart Clip od pewnego czasu i sim locki z motoroli schodza bez problemow z Sendo nie mialem okazji zdejmowac teraz mam kilka sztuk i nawet wg opisu smarta nie chca zejsc??Ani na wlaczonym i na wylaczonym po chwili zaswiecaja sie 2 czerwone diody,czy posiadacze smartow moga mi podpowiedziec jak je zdejmowac.Pozdrawiam wszystkich.
  • Poziom 23  
    Unlock na klipie potem power w telefonie i po bulu. lecz chyba tak robiłeś i nie zadziałał, musisz mu podać większej mocy zasilacz przynajmiej 500mA i potym bedzie po zabiegu.
  • Poziom 23  
    Czasami tak sie zdarza, raz nawet za 10-tym razem SENDO zatrybił ;)
    Rob wszystko wg. instrukcji na stronie producenta

AndRe

• Poziom 29  
    ja mialem kiedys taki problem, ze wtyk nie kontakcil!

to bylo p200 zrobilem kablekomanie!
    czyli przylutowalem druciki :-) i poszlo!
  • Poziom 25  
    9 czy 12 V ? Mam sendo z rozwalonym imai. Mam też smartclipa i kilka innych urzadzeń jak Box 5.0 i Furiousdongle . Niestety nie mam programu do naprawy imei. Czy smart clip powinien go naprawić ? Jeśli nie to prosze o jakiś programik do flaschowania i naprawy.
  • Poziom 18  
    Jak odblokować dowolny telefon Motorola/Sendo (na platformie RJ45) za pomocą SmartUnlockera?
    1. Podłączamy baterie 9v do klipu (bateria musi być w pełni naładowana inaczej mogą być problemy, może być również zasilacz stabilizowany 9v)
    2. Czekamy aż zaświecą się dwie diody: Power (czerwona) i E/G (zielona)
    3. Wyjmujemy z telefonu kartę SIM, wyłączamy go
    4. Podłączamy pod RJ45 telefon
    5. Naciskamy na klipie przycisk "Unlock"
    6. Po ok. 4 sekundach po naciśnięciu "Unlock" włączamy telefon (tak jak miało to miejsce w starym poczciwym Dejanie)
    7. Czekamy aż dioda E/G zapali się na zielono

Jak odblokować dowolny telefon Motorola (na platformie USB) za pomocą SmartUnlockera?
    1. Podłączamy baterie 9v do klipu (bateria musi być w pełni naładowana inaczej mogą być problemy, może być również zasilacz stabilizowany 9v)
    2. Czekamy aż zaświecą się dwie diody: Power (czerwona) i E/G (zielona)
    3. Wyjmujemy z telefonu kartę SIM, włączamy go
    4. Wpinamy telefon w szynę USB
    5. Naciskamy przycisk UNLOCK
    6. Czekamy... cierpliwie... lampki RX/TX i E/G powinny mrugać na przemian...
    7. Gdy lampka E/G zapali się na ZIELONO - simlock został zdjęty, gdy na CZERWONO - wystąpił jakiś problem.

Podpowiem jeszce, że w niektórych telefonach gdy E/G mryga, telefon wszedł w tzw. tryb boot, i gdy z niego wyjdzie (czarny ekran) należy jeszcze raz ponownie włączyć telefon, w przeciwnym razie zdejmowanie blokady simlock nie powiedzie się.

Nie kupujcie tylko od oszutsow na allegro ktorzy "oferuja 2.18" polecam thread
    http://www.karwosgsm.pl/support/viewtopic.php?t=92

tak ku przestrodze...