Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Seciurity Menager konfiguracja

damwojt 16 Wrz 2015 10:31 501 0
    damwojt
    Poziom 11  
    Mam problem z nowym oprogramowaniem Samsung Security Menager w nowszej wersji v1.30.0_140627 które było zakupione wraz z nowym rejestratorem SAMSUNG SRD-1656D. Błędy oprogramowania poniżej.

Najbardziej uporczywym błędem jest "Brak uprawnień" w momencie odtwarzania materiału. Kiedy operator próbuje wybrać dany rejestrator to wyskakuje mu ten komunikat. Co ciekawe, po zamknięciu i ponownym włączeniu oprogramowania problem znika.

Program co jakiś czas samoistnie odłącza kamery z widoku głównego co objawia się pojawieniem się w miejscu obrazu kamery ikony rozłączonej wtyczki.

Kolejny bardzo uporczywy mankament to dźwięk. Do dnia dzisiejszego nie udało mi się dotrzeć do źródła dźwięku jaki wydaje program. Mamy oczywiście jeden mikrofon zintegrowany z kamerą, który jednak nie zawsze jest słyszalny ponieważ najczęściej przytłumia go "ten dziwny dźwięk" dochodzący nie wiadomo skąd.

Program był również instalowany na czystej kopii Windows 7, żeby wykluczyć jakiekolwiek powiązania z nadwyrężeniem procesora. Myślę jednak, że moc komputera jeśli chodzi o oprogramowanie i płytę główną czy inne jego parametry nie ma wpływu na błędy w oprogramowaniu SSM.

Po sugestiach firmy XXX program został również zainstalowany na laptopie z procesorem Intel Core I5, żeby stwierdzić czy problem leży po stronie wydajności komputera.

Obecnie ,korzystam z 6 rejestratorów SAMSUNG SVR-1645 i jednego najnowszego SAMSUNG SRD-1656D. Oprogramowanie SSM chciałbym zainstalować ponieważ jako jedyne jest w stanie obsługiwać zarówno stare rejestratory jak też i nowy. Stare oprogramowanie zaś SNM-128S nie wykrywało nowego rejestratora.

W tej chwili najnowszy program nie obsługuje płynnie wszystkich rejestratorów. Nie ładuje wszystkich kamer bądź wszystkie "zrzuca".

Czy któryś z szanownych kolegów spotkał się z takim problemem bądź wie czy problem leży po stronie programu czy jego konfiguracji?
    A może ktoś mógłby mi polecić darmowy program, który obsłuży te rejestratory?
    Będę rad za wszelkie rady :)
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.