Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

acer x152H/dekoder horizon upc - podłączenie HDMI, nie wyświetla progamu

AndrzejSzczecin 16 Wrz 2015 12:43 1071 3
  • #1 16 Wrz 2015 12:43
    AndrzejSzczecin
    Poziom 2  

Witam,
    Zakupiłem nowy projektor ACER x152H miał być on wykorzystywany zamiast telewizora. Zdecydowałem się na wykupienie kablówki z UPC z dekoderem HORIZON.
    Niestety po podłączeniu dekodera z projektorem wyświetla się jedynie MENU a nie ma możliwości oglądania programów. Początkowo instalator myślał, że problem jest w dekoderze. Wymienił go na nowy jednak problem się powtarza. Dekoder został sprawdzony na telewizorze w serwisie UPC i wszystko działa.
    Domyślam się, że problem dotyczy HDCP. Po przejrzeniu internetu zakupiłem spliter HDMI - niestety bez efektu. Dzisiaj zamówiłem kabel IHDMI jednak boję się, że może też nie działać.
    Proszę o pomoc w jaki sposób mogę "oszukać" HDCP. Jeżeli oczywiście według Was jest to ten problem.

Dziękuję

0 3
  • #2 16 Wrz 2015 16:24
    romeok01
    Poziom 35  

To jeszcze sprawdź czy projektor jest sprawny, podłącz inne urządzenie do HDMI.

0
  • #3 16 Wrz 2015 16:41
    AndrzejSzczecin
    Poziom 2  

podłączałem zarówno komputer jak i dekoder dvb-t w obu przypadkach działało bez problemu. Tym bardziej dziwna sytuacja, że podłączając do dekodera UPC widać menu natomiast nie wyświetlane są programy. Według instrukcji projektora obsługują on standard HDMI HDCP

0
  • #4 16 Wrz 2015 16:55
    romeok01
    Poziom 35  

Rzeczywiście dziwna sytuacja z tym dekoderem, to spróbuj wymienić dekoder UPC na model innej firmy.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo