Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mikrofon szumi i wydaje dźwięki ze słuchawek.

polacyxd333 18 Wrz 2015 23:12 597 4
  • #1 18 Wrz 2015 23:12
    polacyxd333
    Poziom 9  

Witam mam problem , kupiłem jakiś czas temu słuchawki z mikrofonem , do wczoraj było wszystko ok , ale dzisiaj mój mikrofon szumi i moi koledzy podczas rozmowy słyszą czasami echo czyli , to co ja sam słyszę w słuchawkach , nie wiem dlaczego tak jest jeżeli są to słuchawki , szukałem na kablu jakiegoś spięcia ale nic nie znalazłem próbowałem resetować kompa, podłączać mikrofon w wszystkie możliwe złącza mikrofonu ( z tyłu i z przodu ) , słuchawki posiadają przycisk do włączania mikrofonu i regulacji głośności słuchawek , słuchawki działają idealnie ale mikrofon już nie działa proszę o pomoc .

Model słuchawek z mikrofonem: genesis H44 professional gaming headset

Dodano po 27 [minuty]:

Ja nawet nie wiem czy to jest szum mogę wysłać gdzieś ten dzwięk nagrany z audacity jak potrzeba

0 4
  • #2 19 Wrz 2015 10:53
    krzysiozak
    Poziom 35  

polacyxd333 napisał:

Ja nawet nie wiem czy to jest szum mogę wysłać gdzieś ten dźwięk nagrany z audacity jak potrzeba

Od proste dodaj jako załącznik plik mp3.

0
  • #3 19 Wrz 2015 20:21
    polacyxd333
    Poziom 9  

Ok łap , te przerywniku to włączałem i wyłączałem mikrofon za pomocą przycisku, proszę o pomoc bo słuchawki trochę kosztowały :/

0
  • #4 20 Wrz 2015 10:43
    krzysiozak
    Poziom 35  

Nie nazwał bym tego szumem lecz przydźwiękiem sieci energetycznej 50 Hz.

Dodano po 6 [minuty]:

Próbowałeś do tego komputera połączyć inny mikrofon.
    Ten mikrofon do innego komputera.
    Droga dedukcji.

0
  • #5 21 Wrz 2015 19:21
    polacyxd333
    Poziom 9  

Nie mam innego mikrofonu :/ , a z komputerem spróbuję u kolegi i zobaczymy za dwa trzy dni dam ci odpowiedź albo jutro jak się wyrobię .

0
  Szukaj w 5mln produktów