Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Creative SB1095 - dźwięk wychodzący brzmi jakby był przesterowany.

net0 19 Wrz 2015 13:23 507 0
  • #1 19 Wrz 2015 13:23
    net0
    Poziom 9  

Witam,
    Od razu zaznaczam, że nie wiem czy wybrałem odpowiednie forum i jeżeli nie to proszę o podanie/przeniesienie do poprawnego działu.
    Posiadam karte dźwiękową Creative SB1095. Działa ona poprawnie z komputerem. Jednak czasami dźwięk przerywa i jest to wina słabego komputera. I tu pojawiają się pytania:
    1. Czy da się przydzielić więcej mocy obliczeniowej komputera tylko dla karty dźwiękowej?(komputer używany jest tylko do odtwarzania muzyki)
    2. Co innego można zrobić aby dźwięk odtwarzać w wyższej jakości bez przycinania (nawet nie koniecznie chodzi o b. Wysoką jakość tylko o ilość kanałów np. 5.1)?
    3. Podłączyłem tą kartę do telefonu (Samsung S4) przez kabel OTG i wszystko było by fajnie gdyby dźwięk nie brzmiał jakby był przesterowany. Dopiero przy bardzo cichym puszczeniu piosenki z telefonu w głośnikach słychać szum oraz puszczoną piosenkę. Czy moźna jakoś zlikwidować ten problem?
    P.S. Wiem, źe ta karta dźwiękowa nie jest kompatybilna z telefonami, ale po prostu jestem ciekawy czy coś się da zdziałać.

Z góry dziękuje za POMOCNE odpowiedzi. Proszę nie pisać postów typu: ''Nie uda się'' i nic więcej.
    Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie.

0 0