Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Goclever Navio 525 Error przy włąnczaniu nawigacji

19 Wrz 2015 17:49 1968 7
  • Poziom 14  
    Witam mam problem z nawigacją otóż po włączeniu nawigacji pojawia mi się komunikat ''Application systemWatch.exe encountered a serious error and must shut down'' i jeżeli nacisnę ok to się zawiesza i tak w kółko próbowałem resetować urządzenie i dalej pojawia się komunikat. W komputerze nawigacja jest wykrywana prawidłowo próbowałem też formatować nawigacje była czyściutka i dalej ten komunikat się pojawia bardzo prosił bym o pomoc przesyłam zdjęcie tego błędu link poniżej pozdrawiam Mariusz

Link
    http://s2.ifotos.pl/img/1009392JP_spqraqq.jpg
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 14  
    Ale skąd wziąć FirmWare goclever 525 i jak go zainstalować ? Na stronie producenta niestety nie ma flesha. Może poda ktoś linka do tego FirmWare będzie dla potomnych :)
  • Poziom 10  
    na stronie producenta jest do pobrania pliczek ściągasz go i podmieniasz w navio i startuje bez problemów nie trzeba go flashować
  • Poziom 14  
    piotrekgizio napisał:
    na stronie producenta jest do pobrania pliczek ściągasz go i podmieniasz w navio i startuje bez problemów nie trzeba go flashować

Widać ,że nie umiesz czytać ze zrozumieniem a tylko w ''nabijasz sobie posty'' przecież nie można nic pobrać ze strony producenta jeżeli twierdzisz inaczej to proszę mi pokazać ten ''pliczek'' ???

link
    http://www.goclever.com/pl/wsparcie,c3/pobierz-oprogramowanie,a28.html?aic=10&aia=308&ail=0
  • Poziom 25  
    diskjokey napisał:
    Ale skąd wziąć FirmWare goclever 525
    Firmware nie jest ogólnie dostępne, pozostaje serwis. Koszt wgrania Firmware, to około 50 zł + koszta przesyłki.
    Code:
    Zgłoszenie na naprawę odpłatną dokonujemy poprzez stronę www.goclever.pl zakładka pomoc >>> Zgłoszenie Reklamacji
    koala106 napisał:
    Naprawa GPS zawieszonych lub nie komunikujących się z PC - Mio, Goclever, Blow, Lark, Maxcom i inne chińskie, złącza USB Mio, Tomtom, Lark, Goclever i inne
  • Poziom 14  
    Zgłosiłem ją do reklamacji przez formularz na stronie producenta ,ale nie mam zamiaru płacić im za tą usługę bo nawigacja jest jeszcze ponad 6 miesięcy na gwarancji.