Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan patrol Y61 '99 - problem ze światłami mijania

19 Wrz 2015 20:39 1833 5
  • Poziom 2  
    Nissan patrol Y 61 1999r problem ze światłami mijania

Dodano po 10 [minuty]:

Witam,potrzebuje pomocy w sprawie świateł w nissanie,temat wygląda tak...po przekręceniu kluczyka w pozycje zapłon,manetka od świateł w pozycji off,światła nie świecą,ale po odpaleniu auta wszystko zapala się..tzn zapala się podświetlenie zegarów światła pozycyjne i mijania...problem polega na tym ze jedno ze świateł mijania się nie zapala, a po przekręceniu manetki w pozycje światła świeci,ręce juz mi opadaja z tym patrolem

Dodano po 4 [minuty]:

dodam ze wszystkie bezpieczniki są ok, nie wiem czy to jest przeróbka świateł czy oryginał ze się zapalają razem z autem

Dodano po 4 [minuty]:

wybebeszyłem skrzynkę z przekaznikami pod kierownicą znalazłem przekaznik który po wyciągnięciu,gasi światła ale nie tylko bo odcina tez podświetlenie deski przestają działać wskażniki od poziomu paliwa i obrotomierz, potrzebuje pomocy może ma ktoś jakiś schemat albo przerabiał podobny temat
  • Poziom 2  
    nikt nie pomoże???
  • Poziom 36  
    Wygląda ,ze masz dołożony moduł świateł dziennych , który się pewnie zepsuł.
  • Poziom 2  
    wiem że na to wygląda,ale najgorsze jest to ze tego nie mogę znależć
  • Poziom 15  
    Modul podobno jest kolo zbiornika na plyn do spryskiwacza, rozwiazales swoj problem, bo mam dokladnie to samo, nie pali mi na off prawa lampa.
  • Poziom 2  
    Jeszcze nie rozwiazalem tego.ale sprawdze to czy tam koło zbiornika coś jest.tylko teraz jestem za granicą i troche to potrwa