Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

napęd bram garażowych VIDA.XL- sterowanie z przycisku

20 Wrz 2015 22:25 1500 8
  • Poziom 2  
    Witam!

Mam problem z podłączeniem do silnika od bramy garażowej dodatkowego sterowania wyłącznikiem/przełącznikiem z pozycji garażu. Z pilota funkcjonuje wszystko dobrze. W sterowaniu silnika jest pin na 3 styki, jednak nie posiadam żadnego schematu, żadnej instrukcji jak to połączyć. Może ktoś wie jak ogarnąć ten temat.
    PS. Dołączam linka ze zdjęciami i danymi technicznymi urządzenia.
    [url=]https://www.vidaxl.pl/p/140100/zdalny-podnosnik-drzwi-garazowych-2-piloty[/url]
    Pozdrawiam i czekam na info. Marjan

Moderowany przez suworow:

Pozwoliłem sobie poprawić temat. Przy pisaniu kolejnego pytania proszę o poprawność tematu zadbać samemu.

• Poziom 15  
    Szansa, że ktoś będzie miał instrukcję od tego tworu jest mizerna.
    Zdjęcia oczywiście daj, ale nie ze strony, tylko zdjęcie płytki sterującej Twojego urządzenia.
    Jeżeli piny są opisane, zdjęcie zrób tak, żeby było te opisy widać. Wtedy prędzej ktoś pomoże.
  • Poziom 14  
    kolego schematu nie masz a jest jakikolwiek opis na płytce centralki?
    COM/O/C?
    start/stop?
    up/down?
  • Moderator Zabezpieczenia Stacjonarne
    Spróbuj gnd i key. Przycisk dzwonkowy.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    Hey! Dzieki za szybką odpowiedz, już próbowałem i działa ale tylko jak brama nie jest zamknięta :-(
  • Poziom 21  
    To może zewrzyj GND i GK to się brama otworzy...
  • Poziom 2  
    Jest zwarte bez zwarcia nie działa w ogóle:-(
  • Poziom 2  
    Witam!
    Sorki za opóźnienie, wrzucam parę fotek napędu, może coś pomoże.
    napęd bram garażowych VIDA.XL- sterowanie z przycisku napęd bram garażowych VIDA.XL- sterowanie z przycisku napęd bram garażowych VIDA.XL- sterowanie z przycisku napęd bram garażowych VIDA.XL- sterowanie z przycisku napęd bram garażowych VIDA.XL- sterowanie z przycisku napęd bram garażowych VIDA.XL- sterowanie z przycisku napęd bram garażowych VIDA.XL- sterowanie z przycisku