Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Fibaro Fibaro
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

audiA3 2003r 2.0 140 koni wentylator chłodnicy włącza się nawet na zimnym silni

mały102 21 Wrz 2015 18:14 1491 3
  • #1 21 Wrz 2015 18:14
    mały102
    Poziom 2  

mam dziwny przypadek audi a3 2003r. 140 koni po zapaleniu silnika włącza się wentylator chłodnicy nawet gdy silnik jest zimny bądź letni wydaje mi się ze tak nie powinno to działać dodam jeszcze ze dziś po przekręceniu kluczyka w stacyjce też się włączył (bez odpalenia samochodu) proszę niech ktoś mi odpowie czy to tak ma być

0 3
  • Fibaro
  • #2 21 Wrz 2015 20:31
    bakubaku69
    Poziom 16  

Może być uwalony czujnik temperatury w chłodnicy, uszkodzony wentylator, zwarcie... jak i wiele innych rzeczy. Na początek trzeba podłączyć Vaga i może wyrzuci błąd podczas pracy.

ps.no chyba że to wentylator od klimy pracuje

0
  • Fibaro
  • #3 22 Wrz 2015 12:54
    mały102
    Poziom 2  

od klimy nie bo klima jest wyłączona i tez sprawdzałem wzrokowo który właśnie się włancza i włanczał się ten od chłodnicy wody

1
  • Fibaro
  • #4 06 Sty 2016 17:05
    1kulak
    Poziom 2  

po prostu zwarł przekażnik i to cała filozofia zalecam wyczyszczenie przekaznika

Moderowany przez manta:

3.1.13. Dbaj o poprawność językową, zachowuj zasady netykiety. Nie wysyłaj wiadomości, które trudno jest przeczytać i zrozumieć co druga strona miała tak naprawdę na myśli.
    3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.

Ostrzeżenie.

1
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo