Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola Moto G 2nd gen - komunikat MMS

21 Wrz 2015 20:01 1278 2
 • Poziom 11  
  Witam,

  Posiadam telefon MOTOROLA Moto G 2nd Gen, wersja androida 5.0.
  Po wykonaniu konfiguracji Internet/MMS, wysyłanie działa (po uruchomieniu transferu można wysyłać/odbierać mmsy oraz korzystać z internetu), natomiast jest problem z odbieraniem.

  Korzystam z domyślnej aplikacji "Wiadomości", przy zaznaczonej opcji "Autoodbieranie", jeżeli wyłączona jest transmisja danych nie otrzymuje żadnej informacji o nadchodzącym mmsie. Jeżeli ktoś mi coś wyśle, dopiero po włączeniu transmisji (o ile w odpowiednim czasie to zrobię) mms sam się pobiera.

  Przy wyłączeniu autoodbierania, przy wyłączonym transferze pojawia się komunikat z informacją o pobraniu wiadomości, ale dopiero w skrzynce odbiorczej osoby od której mms przyszedł (tj. nie ma żadnego komunikatu, dopóki nie wejdę w rozmowę z osobą X i nie zobaczę że czeka mms).

  Teraz pytanie, jak już zdążyłem się zorientować, nie ma możliwości automatycznego pobierania mmsów, przy wyłączonej transmisji, ale w takim układzie czy istnieje możliwość chociaż uruchomienia powiadomień o czekającej wiadomości?
 • Poziom 9  
  Witam, być może jest dostepna aplikacja mms ze sklepu play która "naprawia" problem z automatyczną transmisją danych ktora włączała by się na czas pobierania/wysylania mms?
  Jezeli tak to która jest najlepsza tzn. najmniej obciąża system?
 • Poziom 13  
  @rutylowe, poniżej konfiguracja telefonu do odbioru mmsów bez włączonej transmisji danych
  Link

  Ale jeśli masz np huaweia p8 lite (i zapewne inne modele tej firmy) to w ustawieniach jest taka fajna opcja jak obsługa mmsów przy wyłączonej transmisji danych.