Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AVR C - Serwer www na avr co dalej?

makipaki123 22 Wrz 2015 08:48 567 4
  • #1 22 Wrz 2015 08:48
    makipaki123
    Poziom 8  

Witam. Zrobiłem serwer www na avr według poradników mirka. Czyli mam ten serwer www ale widoczny tylko w mojej sieci. Co trzeba zrobic aby ten serwer miał wlasna nazwę np. blebleble.pl, po drugie był widoczny z dowolnego miejsca na świecie w czasie rzeczywistym.

0 4
  • #3 22 Wrz 2015 13:57
    makipaki123
    Poziom 8  

Jak sprawdzić czy mam zewnetrzny czy wewnętrzny. I czy jesli mam wewnętrzny to tego serwera www nie zrobie na wewnętrznym?

0
  • #4 22 Wrz 2015 14:21
    inweo
    Poziom 5  

Napewno musisz zarejestrować domene i przekierować ja na swoj adres IP, ale tego bym w pierwszym rzucie nie robił.
    Sprawdz czy masz zewnętrzne IP, jak to zrobić? Najlepiej sprawdzić u swojego ISP. Ewentualnie postaw sobie jakis serwer www,, np. WAMP, przekieruj na routerze IP portu 80 na swoj komputer i sprawdz jakie masz IP zewnetrzne (googluj cos w stylu: "my ip is"). Jeśli Ci się strona startowa WAMPa odpali to znaczy że masz takowe IP.
    Nastepnie musisz sobie port 80 na routerze przekierwować na wewnętrzna IP swojego device'u.
    A pozniej wpisujac w adres przegladarki to IP dostaniesz się do urządzenia.

Dodano po 1 [minuty]:

[quote="makipaki123"I czy jesli mam wewnętrzny to tego serwera www nie zrobie na wewnętrznym?[/quote]
    Jeśli masz wewnętrzny to dostaniesz się tylko ze swojej sieci lokalnej do tego urządzenia

0
  • #5 22 Wrz 2015 18:50
    makipaki123
    Poziom 8  

Dostałem się do urządzenia ale teraz chciałbym się dostać do utworzonej strony www na avr. Co w takim razie zrobić????

0