Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer VSX-329 - podpięcie z komputerem i TV

Dexter-PL 23 Wrz 2015 15:46 690 2
  • #1 23 Wrz 2015 15:46
    Dexter-PL
    Poziom 2  

Witam!
    Mam następujący problem: do komputera do zintegrowanej karty dźwiękowej mam podpięte słuchawki, natomiast z wyjścia HDMI wyszedłem na amplituner Pioneer VSX-329, a następnie z niego na TV + oczywiście podpięty zestaw głośników 5.1. Mam jak widać w menedżerze urządzeń 3 karty Pioneer VSX-329 - podpięcie z komputerem i TV
    Pytanie jest następujące: co zostawić włączone, a co wyłączyć by szedł dźwięk przez głośniki podpięte do amplitunera? Obraz na TV jest, tylko dźwięku z komputera niestety nie ma. Już olać słuchawki. Tam nie musi być, ale na kinie domowym musi! Zwłaszcza, że było, tylko moja żona coś poprzestawiała i przypadkiem udało jej się zainstalować nową wersję sterowników nVidii i jest bajzel... Proszę o pomoc.
    Pozdro!

0 2
  • #2 23 Wrz 2015 18:42
    romeok01
    Poziom 35  

Dobrze jest ze sterownikami, też tak mam u siebie, musisz przestawić w ustawieniach dźwięku, urządzenie domyślne na HDMI i będzie grało.
    Tak jak na przykładowych zdjęciach niżej.

0
  • #3 23 Wrz 2015 20:05
    Dexter-PL
    Poziom 2  

po przywróceniu systemu mam tak: Pioneer VSX-329 - podpięcie z komputerem i TV co się różni od tego co było po upgradzie sterowników... ale przynajmniej działa... a że zbieram się do przesiadki na W10 to nie wiem jak tam będzie:/

0