Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola T722i pęknięty mniejszy zewnętrzny wyświetlacz :(

06 Cze 2005 18:34 903 10
  • Poziom 20  
    Motorola T722i pęknięty mniejszy zewnętrzny wyświetlacz,,,czy pozostaje mi wymiana całości, podświetla się, ale wylała się ciemna plamka,wewnętrzny działa ok
  • Spec od GSM
    można wymienić sam mały i ja to polecam ale pod warunkiem że się go ma.Skąd ? no np z motki gdzie padł duży ale to już całkiem inna sprawa

ftb
  • Poziom 15  
    Wymiana calosci na dzien dzisiejszy jest nieoplacalna. Radzilbym uzywac tela z jednym wyswietlaczem bo jak Ci sie reka poslizgnie to bedziesz mogl go wyrzucic.
  • Poziom 12  
    Mysle ze warto wymienic mały, koszt to 23zł
    Pozdrawiam
  • Poziom 20  
    gdzie to moge dostać? masz jakiś link?
  • Poziom 15  
    Z opisu widac ze to laik i moze wymienia wyswietlacze w 3310 (bez obrazy) 722 jest trudny (otwarcie blach) i dla kogos kto tego nie robile bedzie wielkim problemem.
  • Poziom 20  
    Prawdopodobnie tak zostawię, cena wyświetlacza jest zbyt wysoka około 90 zł jeśli to się zmieni, może kiedyś, teraz jest wart prawie tyle co połowa ceny tego telefonu J
  • Poziom 15  
    zawsze mozesz szukac chetnego na ten telefon za dobra cene.
  • Poziom 20  
    Generalnie tel jest ok. nigdy się nie zawiesił itp. a wiem że t7XX mają takie przypadłości, moja znajoma po miesiącu używania nowego t722i oddała go do sewisu,,, wysypał się soft, Wady w moim to ten wyświetlacz i bateria, nie trzyma jak trzeba NIECAŁE 3 dni przy normalnym użytkowaniu,,,
  • Poziom 20  
    Witam
    Problem został rozwiązany, za zainteresowanie i pomoc bardzo dziękuje.
    proszę o zakończanie wątku
    pozdrawiam