Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

INOTERMA-DOMGOS - Uciekająca woda z bojlera INOTERMA-DOMGOS

24 Wrz 2015 11:51 1017 2
  • Poziom 8  
    Witam. Od wczoraj mam problem z bojlerem. Mianowicie uciekam mi woda z miejsca gdzie wkłada sie ten czujnik temperatury. Szukałem po necia grzałki tak aby to całe z srodka wymienic ale nie moge tego znalesc. Chcialem tez wykręcic to i zakleic czyms ten wyciek ale boje sie ze po wykręceniu grzałki uszkodzi mi sie uszczelka (o ile tam cos takiego jest). Czy znajdzie sie ktos kto mi pomorze w tej sprawie? Ktos wie gdzie kupie częsci zamienne do tego bojlera? INOTERMA-DOMGOS - Uciekająca woda z bojlera INOTERMA-DOMGOS INOTERMA-DOMGOS - Uciekająca woda z bojlera INOTERMA-DOMGOS
  • Pomocny post
    Poziom 42  
    hardbociek napisał:
    Chcialem tez wykręcic to i zakleic czyms ten wyciek ale boje sie ze po wykręceniu grzałki uszkodzi mi sie uszczelka (o ile tam cos takiego jest).
    Najlepiej zacznij od odkręcenia tego okrągłego dekla, spuszczając wcześniej wodę i odpinając wszystkie przewody. Oczywiście zapisz sobie, gdzie który przewód jest podłączony, żebyś później nie musiał wypytywać jak podłączyć. Po odkręceniu sprawdzisz, gdzie jest dziura. Jeśli będzie możliwe, to zakleisz, a jak nie to trzeba poszukać sklepu z częściami agd.. O uszczelkę będziesz się martwił, jak odkręcisz. A może się nie uszkodzi.
  • Poziom 8  
    rozkręciłem zakleiłem poxiliną i jest ok. Dzięki