Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 55PFS7109 - uszkodzona matryca

24 Wrz 2015 13:45 1428 2
  • Poziom 1  
    Kilka tygodni temu zakupiłem telewizor Philips 55PFS7109. Po otrzymaniu przesyłki kurierskiej miał on już pękniętą matrycę. Pęknięcie było takie, że mimo wszystko można było korzystać z telewizora bez większych niedogodności, więc to robiłem. Z czasem po prawej stronie ekranu (tam, gdzie pęknięcie było największe) pojawiały się pionowe paski o szerokości piksela. Pojawiały się stopniowo, końcowo było 10. Po około 3 tygodniach jednak ekran zaczął wariować, przesuwać się samodzielnie i szumieć. Na następny dzień telewizor przestał już się włączać. Jako, że reklamacja przesyłki kurierskiej została uznana, a telewizor mimo wszystko został mi zostawiony, to chcę go sprzedać. Pytanie tylko, czy bardziej opłaca mi się go naprawić i potem sprzedać, czy od razu sprzedać uszkodzony? Jeżeli naprawić, to gdzie najlepiej? Dodam, że mieszkam w Krakowie.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Poziom 40  
    Od razu sprzedać jako uszkodzony.
  • Poziom 14  
    Bonjour j ai le model 55pfs7109 qui s allume et s éteindre svp quelpqu un à le flash nand ?