Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partner闚

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produkt闚 TME
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

G這郾ik Hollywood EDGE ED-1024D2 jaka skrzynia BR ?

walkalone 24 Wrz 2015 21:43 612 6
  • #1 24 Wrz 2015 21:43
    walkalone
    Poziom 9  

Witajcie!

Nie kumam za bardzo liczenia skrzynek basowych i potrzebuje pomocy. Nie ogarniam WinISD :/ Kupi貫m g這snik Hollywood EDGE ED-1024D2

parametry tego g這snika:

http://www.essa.com.pl/gfx/static/files/Parametry/HW-TSP/ED-1024-D2.pdf

Jaka powinienem kupi skrzynie BR ? tzn jaki litra i jaki tunel BR ?

Mam jakas skrzynie od starego glosnika, ale poprzedni taki hollywood pogral w niej tandetnie przez 2 tygodnie po czym sie porozkleja... i mysle ze to wina zle dobranej skrzynki

Pomocy, dziekuje!

0 6
  • #2 24 Wrz 2015 22:10
    398216 Usuni皻y
    Poziom 43  

walkalone napisa:
    poprzedni taki hollywood pogral w niej tandetnie przez 2 tygodnie po czym sie porozkleja... i mysle ze to wina zle dobranej skrzynki
    Albo kiepskiej jako軼i g這郾ika...
    Wybacz, ale zbyt wiele sprz皻u tej firmy ma parametry realne znacznie r騜ni帷e si od podawanych. W tym moc...

0
  • #3 25 Wrz 2015 07:32
    2510814
    U篡tkownik usun掖 konto  
  • #4 25 Wrz 2015 08:26
    Arkadyo
    Poziom 29  

Dok豉dnie masz kilka propozycji tak closed jak i vented a nawet bandpass.
    Ja sprawdzi豚ym dwa rozwi您ania br - 25L@35hz i 20L@40hz. Jak zrobisz bud 25L to mo瞠sz w niej przetestowa obydwa rozwi您ania - wystarczy odebra 5 litr闚 z 25 i ten sam tunel zestroi z 35hz na 40hz. Jak podaje producent tunel ma mie 32 cm d逝go軼i i 49cm2 przekroju.
    Wg moich oblicze oko這 promie oko這 3,95 cm

0
  • #5 25 Wrz 2015 08:54
    walkalone
    Poziom 9  

Oki, skrzynia 25l, a tunel bass refleks ma mie jak 鈔ednice i d逝go嗆 ? bo nie rozumiem tego 39cm2, cm2 to powierzchnia przecie. Sorry za moja g逝pot, ale tunel dla mnie to 鈔ednica otworu i d逝go嗆 rury... bo jesli ona ma miec 32 cm dlugosci to takich nie widze... i nie wiem jak to zmiescic w obudowie

0
  • #6 25 Wrz 2015 09:59
    Arkadyo
    Poziom 29  

walkalone napisa:
    ...bo jesli ona ma miec 32 cm dlugosci to takich nie widze... i nie wiem jak to zmiescic w obudowie

Kombinuj kombinuj - na tym to polega. Kupne porty br najcz窷ciej trzeba przed逝瘸. Dobrze, by by這 gdyby opanowa winisd chocia w zakresie budy i strojenia. To naprawd proste. Nie musisz wklepywa swojego przetwornika. We z bazy danych win isd pierwszy lepszy i daj mu bud 25 L strojenie oraz strojenie 35hz i baw si 鈔ednic - winisd wyliczy ci d逝go嗆 portu.
    Tylko nie dawaj mniejszego ni 6 cm, bo b璠zie dmucha. My郵, 瞠 7 cm b璠zie dobrym kompromisem dla 25cm przetwornika i kr鏒szy b璠zie troch ni 32 cm

0
  • #7 30 Mar 2016 21:53
    walkalone
    Poziom 9  

mam go teraz w closed 20l. Gra cicho i plytko jakby, jaka skrzynie by kupic - jakis przyklad moze ? zeby bylo glosniej i mocniej ? :)

jestem totalnym laikiem i zalezy mi raczej na gotowcu ktory zagra sensownie i jest do kupienia na gotowo

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produkt闚 TME
TME Logo