Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Uszkodzone HP 1100 sygnalizacja braku papieru.

06 Jun 2005 19:36 1996 8
  • Level 18  
    Witam.Mam mozliwosc kupienia uszkodzonej drukarki HP 1100.Osoba ktora ja sprzedaje tak opisala drukarke: "Sprzedaję jako uszkodzoną ponieważ po załadowaniu podajnika papierem drukarka sygnalizuje brak papieru w podajniku."
    Macie jakies pomysly co moze byc tego przyczyna.Jesli bedziecie potrzebowali jakis dodatkowych informacji zapytam sprzedajacego i podam w nastepnym poscie.
    Wielkie dzieki za kazde info.
    Trzymajcie sie Jezusa <+><
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 26  
    wytarta krzywka czujnika papieru , uszkodzony lub brudny czujnik foto optyczny
  • Level 14  
    Jeżeli po włączeniu drukarki pali się tylko żółta dioda tak jakby nie było papieru to najprawdopodobniej podparty jest czujnik wyjściowy umieszczony z przodu drukarki zaraz za fuserem. Wystarczy go "pstryknąć" i przedmuchać transoptor.
  • Level 14  
    Witam serdecznie

Uważam ze wszystko jest kwestią ceny. Ile miałbyś zapłacić za te uszkodzona drukarkę? Sprawną drukarkę HP LJ 1100 z pełnym tonerem, po wymianie separatorów oraz z okablowaniem i sterownikami można nabyć za 350 pln.

pozdrawiam
  • Level 13  
    Witam Tą drukarkę z takim uszkodzeniem można kupić tak jak sugeruje to Dr Blade to tylko kwestia ceny . Naprawa jej będzie kosztować w granicach 30 zł. Więc decyduj a sprawna na allegro od 250 do 500 .
    Pozdrawiam.
  • Level 18  
    No nic wielkie dzieki za te informacje.
    Drukarke na allegro zlicytowala inna osoba za chyba 200zl.
    Ale jeszcze raz dzieki za informacje.
    Trzymajcie sie Jezusa <+><
  • Level 20  
    Drukarki z allegro, zreszta tak jak wszystko sprzedawane jako 'uszkodzone' moze byc w duzo gorszym stanie niz jest opisywane...
    Sygnalizuje brak papieru... poza tym ma laser do wymiany podarta folie walniety ram itp... ale przeciez kupowales jako uszkodzona wiec o co chodzi?? Taka moja opinia... Pozdr!
  • Level 15  
    groovee wrote:
    Drukarki z allegro, zreszta tak jak wszystko sprzedawane jako 'uszkodzone' moze byc w duzo gorszym stanie niz jest opisywane...
    Sygnalizuje brak papieru... poza tym ma laser do wymiany podarta folie walniety ram itp... ale przeciez kupowales jako uszkodzona wiec o co chodzi?? Taka moja opinia... Pozdr!

Właśnie też to chciałem napisać.

Jednak mi się udało kupić pare razy bardzo tanio drukarki na allegro, których opis uszkodzenia był identyczny z stanem faktycznym. Jednak nigdy nie kupiłem właśnie drukarki której uszkodzenie powodowało że niemożliwe było przetestowanie innych podzespołów!!! Wolę kupić coś typu: uszkodzony separator, bęben, obudowa, słabe wyczernienie itp. No chyba że cena jest baaardzo atrakcyjna :)
  • Level 18  
    Wielkie dzieki za odpowiedzi. Drukarke kupil ktos inny, ja nie zdazylem :)
    Temat zamykam.