Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka candy CY1 084 ZACZYNA WIROWAĆ NA POCZĄTKU PROGRAMU

26 Wrz 2015 17:58 876 3
  • Poziom 2  
    WITAM, mam problem z pralka candy CY1 084. Włączam program, pobiera wode a pozniej zaczyna wirować. powtarza to 2 razy z pełnym bębnem wody i sie pałzuje. nie wiem od czego zacząć zamawiać nowy programator czy od razu nową pralkę?. kiedyś zamiast wyprać w 40 * wyprała w 90 . miał już ktoś taki problem? Nie pomaga włączenie nowego programu, wyłączanie z sieci i różne inne zabiegi, a najlepsze jest to ze nieraz zaskoczy i pierze przez 2 tyg. bez zastrzeżen
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    nie wiem o co chodzi z tym tacho ale silnik wygląda na sprawny. jak ją wyłącze z sieci to po jakim czasie znów zaczyna działać ale za jakiś czas znów szaleje. pralka służy mi juz z 8 może 9 lat i jeszcze nic z niej nie ciecze zero rdzy i dlatego może szkoda mi jej. nieraz żona przesadzii z płynem i sie gdzieś uleje z przodu i może coś sie przy okazji zalało ?
  • Pomocny post
    Admin grupy AGD
    wydra398 napisał:
    nie wiem o co chodzi z tym tacho ale silnik wygląda na sprawny

W takim razie lepiej zaprosić fachowca który poradzi sobie z w/w usterką w kilka/kilkanaście minut.
    Już nieraz trafiały do mnie sprzęty po nieudolnych naprawach i wtedy to dopiero koszty rosną.