Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

UPC Horizon - Przerywane połączenie

Kejterek 27 Sep 2015 17:18 4974 8
    Kejterek
    Level 7  
    Co 20-30 minut na moim laptopie przerywa połączenie z internetem, sprawdzałem na 2 innych wifi ( jeden również upc) i nie było tego problemu. Internet się rozłącza po czym nie łączy się ponownie automatycznie, trzeba to zrobić ręcznie. Sieć jest cały czas na liście wifi
    Mój laptop to LENOVO Flex 2 14,0" touch (59-444049 ), cały czas 4/5 kresek zasięgu.
    Na innych urządzeniach podłączonych pod to wifi błąd nie występuje

Dodatkowo podczas gry w lola występują lag spikes co kilkanaście sekund, chociaż w innych grach ten problem nie występuje i z tego co jest napisane w internecie upc ma problem z ligą, więc nie wiem czy to się jakoś łączy
    Freddy
    Level 43  
    Zadzwoń do suportu UPC, chętnie pomagają.
    User removed account
    Level 1  
    Freddy
    Level 43  
    Telefoniczna porada nigdy nie była płatna.
    Poza tym serwis UPC jest płatny, gdy przyjadą do błahostki, typu konfiguracja itp. a nie do uszkodzonego sprzętu.
    User removed account
    Level 1  
    Freddy
    Level 43  
    jurek.adam wrote:
    Wifi nie jest usługą gwarantowaną
    Od kiedy? Przy dekoderze Horizon jest gwarantowane.
    PS. Jakoś nigdy nie płaciłem tych 10zł za konsultacje, chyba, że to zależy od pakietu :).
    User removed account
    Level 1  
    Freddy
    Level 43  
    Usługa porady w UPC nie jest płatna, jeśli dotyczy to ich sprzętu, ustawień i konfiguracji dekodera !
    Płaci się tylko wtedy, jeśli UPC udziela porad dotyczących porad sprzętu klienta.
    Kejterek
    Level 7  
    Sterowniki aktualne, ale podczas sprawdzania zobaczyłem, że wyłączona jest karta microsoft hosted network virtual adapter, czy to jest możliwa przyczyna? Do czego służy ta karta? Potem będę jeszcze próbował reset sieci