Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JVC CRT - Propozycje podłączenia Laptopa z TV

da-xxx 27 Wrz 2015 21:14 624 3
  • #1 27 Wrz 2015 21:14
    da-xxx
    Poziom 6  

Moim celem jest oglądanie filmów avi na tv CRT który posiada wejście EURO (nie ma USB ani hdmi) laptop ma o tyle problem w tej kwestii, że ma tylko wyjscie hdmi nie posiada VGA którym mógłbym sobie połączyć z tv.
    HDMI ma sygnał cyfrowy wiec nie bardzo wydaje mi sie abym mogl odnaleźć kabel HDMI -> EURO (sygnal analogowy) ale moze się myle ?
    Może też znacie jakieś urządzenie dzieki ktoremu moglbym np. z pendriva ogladac filmy na tv myslalem o DVD z mozliwoscia odtwarzania z USB ale może macie jakieś jeszcze inne propozycje ?

0 3
  • #2 27 Wrz 2015 21:39
    jurtur
    Poziom 18  

da-xxx napisał:
    Może też znacie jakieś urządzenie dzieki ktoremu moglbym np. z pendriva ogladac filmy na tv

Prawie każdy dekoder naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T posiada wejście USB.

0
  • #3 27 Wrz 2015 21:54
    thereminator
    Warunkowo odblokowany

Raspberry Pi ma analogowe wyjście video i można go używać jako odtwarzacza multimedialnego.

Link

0
  • #4 27 Wrz 2015 22:11
    laryadi
    Poziom 17  

Nie wiem ,czy jeszcze są w sprzedaży ,ale kiedyś używałem takie coś Link i powiem ,że działało to zaskakująco dobrze ,Wada tego to obras po s-video lub composite no i cena wysoka i lepszym wyjściem jest kupno tunera np.DVB-T ,DVD z USB i możliwością odtwarzania filmów .

0