Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fendt Farmer 311 lsa - Sam załącza się napęd - kod błędu 41

orion 29 Sep 2015 09:08 2130 2
    orion
    Level 23  
    Witam mam fenda farmera 311 lsa turbomatik 1992r i od jakiegoś czasu sam załącza się napęd i obok zielonej kontrolki napędu zaczyna migać czerwona wyświetlając kod 41 i pokrętłem od napędu nie można go wyłączyć . Co oznacza ten kod ? Jaka może być przyczyna załączania się napędu ?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    beta5
    Level 14  
    Witaj Kolego.Wydaje mi się że przyczyną samoistnego załączania przedniego napędu jest za niskie ciśnienie oleju podawane na tłok w sprzęgle załączającym przedni napęd /nie daje rady pokonać nacisku sprężyny talerzowej która ściska tarczki/lub nieszczelność tłoka z cylindrem czyli uszkodzone uszczelnienie.Nie wiem jak jest rozwiązane załączanie napędu w twoim modelu ciągnika jeśli elektrycznie to sprawdź połączenia przy elektrozaworze /wsuwki ,przewody,połączenie z masą ,cewkę, oraz przełącznik .Pozdrawiam
    orion
    Level 23  
    Jakie powinno być tam ciśnienie ? Może ktoś z kolegów ma schemat instalacji elektrycznej do tego ciągnika oczywiście nie za darmo .