Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konica Minolta - Skanowanie po SMB, specyficzne zachowanie

GISek 29 Wrz 2015 13:50 960 2
  • #1 29 Wrz 2015 13:50
    GISek
    Poziom 9  

Mam pewien problem i nie bardzo wiem jak go ugryźć.

Mam w firmie Konicę Minoltę Bizhub C253. Generalnie ogarnąłem schemat ustawień skanowania zarówno przez SMB jak i przez e-mail.
    Trafiłem jednak na przypadek, z którym nie bardzo wiem co zrobić. Ustawiałem ostatnio kolejny komputer do skanowania po SMB i mimo prawidłowych wpisów, udostępnionego katalogu, poprawnej ścieżki, do katalogu nie spływa skanowany obraz.
    Drukarka nie wykazuje żadnych błędów. NIe bardzo wiem jak to rozgryźć. Poprzednio miałem taki problem, ale okazało się, że dziwnym trafem plik nie wysyłał się do wskazanego katalogu, tylko wylądował dziwnym trafem na katalogu na Dropboxie??? Dodałem podkatalog, w katalogu, gdzie pierwotnie miały spływać skany, ustawiłem odpowiednie udostępnienie i poszło.

Teraz w dalszym ciągu jakbym nie ustawił, jakiego katalogu bym nie określił, skany gdzieś sobie lecą, tylko, że nie mam pojęcia gdzie.

Pomocy:)

• #2 11 Paź 2015 11:51
    Gregorybl
    Poziom 13  

co masz w liście zadań? jaki jest rezultat transmisji?

• #3 29 Paź 2015 14:20
    GISek
    Poziom 9  

nie mam żadnych informacji o błędach, wygląda to tak jakby całe zadanie było wykonane prawidłowo. Po kilku próbach i podmianie komputera udało się urządzenie zmusić do wysyłania pliku do wskazanego katalogu.

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson