Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak wibracji w padzie - jaki program?

29 Wrz 2015 19:34 2805 13
  • Poziom 10  
    Witam.
    Mam problem, mam pada od PS2 i adapter na usb. Kiedy włączam AC:Revelations jest tam opcia wibracje, która mam włączoną, ale wibracje nie działają. Czy można jakoś skonfigurować pada, żeby wibracje działały?

Sterowniki win 7 sam sobie zainstalował, pad działa poprawnie.
    Proszę was, abyście nie pisali mi żebym kupił sobie pada od xbox'a, bez urazy ale wolę pady od PS.
    Z góry dzięki i pozdrawiam! ;)
  • Poziom 13  
    Pada masz nowego czy już kiedyś go używałeś? Jeżeli już kiedyś go używałeś to czy także nie było wibracji?
  • Poziom 10  
    Pad ma kilka lat, o sprzęt dbam, po podłączenie do PS2 w każdej grze są wibracje. Więc działają na 100%.
  • Poziom 13  
    Panel sterowania -> urządzenia i drukarki (czy jakoś tak :)) -> klikasz 2 razy na pada i tam w 3 lub 4 zakładce masz test wibracji, uruchom go.

Są wibracje?

PS
    Jest coś takiego jak edycja posta :). Po za tym powinno być chyba automatyczne łączenie postów tego samego użytkownika gdy pisze jeden pod drugim.

PSS
    Czasami na odpowiedz się czeka więcej niż 1 dzień :).
  • Poziom 10  
    No niestety są tylko 2 zakładki: ogólne i sprzęt. Nic tam nie ma o wibracjach.
  • Poziom 13  
    Sorry prawy na kontroler, ustawienia kontrolerów gier i ram masz właściwości i tam 3 zakładka test wibracji. Gdy nie ma zakładki test wibracji to albo sterowników nie masz, ja mam tak z esperanza eg102 lub ich nie masz :).
  • Poziom 10  
    No to chyba sterowników nie mam. Bo wibracje są na 100%.
    A czy mógł byś mi pomóc z ich odnalezieniem, pad jest podpisany nazwą: "4 IN 1 WHEEL".
  • Poziom 40  
    Samo "4 IN 1 WHEEL" to za mało. Jaki jest producent?
    Masz pada i adapter. Jaki to adapter? producent/model.
    Bez takich rzeczy to szukanie igły w stogu siana.

Można też próbować instalować inne stery - a nuż zadziałają - ale to ... może trwać latami zanim znajdziesz odpowiedni.
  • Poziom 10  
    Na adapterze to dużo nie jest napisane, tzn: napisali tylko PS2 to USB conventer i tyle.
    Sprawdzałem ten xinput i wiele gier go nie obsługuje nawet pogarsza sprawę, są problemy z analogami.
  • Poziom 13  
    Zawsze możesz w menadżerze urządzeń odnaleźć urządzenie i potem w szczegółach, Identyfikatory sprzętu i poszukać w internecie sterowników albo pobrać jakiś automat do pobierania sterowników np driver pack solution online lub driver easy i jak znajdą sterowniki to pobiorą.
  • Poziom 10  
    Jeśli chodzi o program do pobierania sterowników to używam drive booster.
  • Poziom 13  
    Spróbuj jeszcze driver magician, bardzo dobry program.

Moderowany przez DriverMSG:

Treść niezgodna z zasadami działu.

• Poziom 10  
    Driver Magician nie znalazł, żadnych starych sterowników. Zamykam temat bo i tak nic z tego nie będzie.
    Dzięki wam za pomoc! :)