Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Omega 2.5 v6 - nie dziala centralny,brak mozliwosci dostania sie do pojazdu

29 Sep 2015 20:48 663 5
  • Level 2  
    Witam, Posiadam Omege 2.5l v6, chcialem dzis wsiasc do auta ale nie zadzialal centralny, poszedlem po pilota zapasowego, ale i nim nie udalo mi sie odblokowac drzwi, a 2 dni wczesniej jeszcze nim jezdzilem i wszystko dzialalo. Niestety nie posiadam wejscia na kluczyk w drzwiach, wiec kluczykiem nie moge otworzyc, lampki w pilocie sie swieca po nacisnieciu zarowno w oryginalnym jak i zapasowym. Co moze byc nie tak? Czy to akumulator sie rozladowal? jezeli tak, to jaka jest mozliwosc dostania sie pod maske by go podladowac? Jezeli nie, to jakie mam inne opcje?
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Możliwe, że padł akumulator. Spróbuj dostać się pod auto i podłączyć z zasilaniem do przewodu prądowego łączącego rozrusznik z akumulatorem.
  • Level 2  
    podniesienie lewarkiem wystarczy? bo jest troche obnizona i miejsca jest tam niewiele... jezeli zas mi sie nie uda, to jakie jest inne wyjscie? laweta i do mechanika?
  • Level 2  
    tez nie, wszystko sterowane na pilota
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Podnieś tak, żeby się tam dostać. Jak nie to kanał lub podnośnik. A jak to nie akumulator tylko sam sterownik, to trzeba się do auta włamać.