Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo g770 - Brak internetu po aktualizacji na windows 10

Smmykoo 30 Wrz 2015 16:00 1194 6
  • #1 30 Wrz 2015 16:00
    Smmykoo
    Poziom 2  

Witam. Wczoraj zaktualizował mi sie system z win7 na 10 i po jego aktualizacji pojawil sie problem z brakiem polaczenia z internetem. Na jednym z for pisali aby wgrac najnowsze dostepne stery pod win 8.1 tak tez uczynilem ale problem nie zostal rozwiazany. Sieci niby jest polaczona ale polaczenie jest ograniczone. Na pozostalych urzadzeniach wszystko dziala prawidlowo. Narzędzia do rozwiazywania problemow pokazuja brak karty sieciowej tak jakby jej w ogole nie bylo. Jak rozwiazac ten problem?

0 6
  • #2 30 Wrz 2015 16:26
    bogiebog
    Specjalista Sieci, Internet

Uruchom cmd.exe, wpisz

ping 8.8.8.8
    ping onet.pl
    ipconfig /all

pokaż wydruki.

0
  • #3 30 Wrz 2015 17:05
    Smmykoo
    Poziom 2  

wszystko o co prosisz jest w zalaczniku

Lenovo g770 - Brak internetu po aktualizacji na windows 10

0
  • #4 30 Wrz 2015 17:10
    mazi292
    Poziom 16  

Po mojemu to brak zainstalowanych sterowników dlatego nie wykrywa Ci żadnej karty i dlatego jest jak jest.....

Wejdź w menadzer urządzeń i zobacz czy są w ogóle karty sieciowe, jeśli są to wgraj sterowniki z dysku, tzn jak masz gdzieś stery pod win7 na kompie to daj aktualizację sterownika i wskaż folder z którego ma wgrać sterowniki

0
  • #5 30 Wrz 2015 17:56
    Smmykoo
    Poziom 2  

dzisiaj zainstalowałem wszystkie możliwe sterowniki networking dostepne dla lenovog770 ze strony http://support.lenovo.com/us/en/products/lapt.../lenovo-g-series-laptops/lenovo-g770-notebook

niestety nie ma nic pod w10.

w panelu sterowania w miejscu gdzie odinstalowuje się programy sa widoczne do odinstalowania owe programy atheros.
    Nie działa również łącznośc blue...
    Tez zostały wgranstery. Dodałem również nowe Intel Chipset Drivere.
    Przed zaistalowaniem nowych sterowników zostały odinstalowane poprzednie.

0
  • #6 30 Wrz 2015 20:15
    mazi292
    Poziom 16  

Może spróbuj odinstalować wszsytko, tzn sterowniki i zrestartuj kompa i spróbuj ponownie...

Stery z Win7 powinny działać, ja mam lapka bodaj z 2010roku i przeszedłem na win10 i nic nie musiałem kombinować.

0
  • #7 01 Paź 2015 23:32
    Smmykoo
    Poziom 2  

Problem rozwiązany.
    Podłączylem zew karte sieciawa po update windowsa problem z wbudowana znikł.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo