Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi a3 8p 2003 - Rozpoznanie przeznaczenia kabla od istalacji drzwi kierowcy

romsed 01 Paź 2015 13:41 366 2
  • #1 01 Paź 2015 13:41
    romsed
    Poziom 15  

Mam problem z zakupionym kablem od drzwi kierowcy (mój był poprzerywany) w moim był dodatkowy kabel taki jak na zdjęciu w tym co zakupiłem (oczywiście od tego samego modelu) nie ma go (nie jest wycięty, fabrycznie go brak). Teraz przez tą sytuację nie działają mi szyby gdy chcę opuścić samochód zamyka centralnym zamki :). Na zdjęciu stary kabel i zaznaczenie braku (jest to pojedynczy kabel) Audi a3 8p 2003 - Rozpoznanie przeznaczenia kabla od istalacji drzwi kierowcy

• #2 01 Paź 2015 14:30
    Alfred_92
    Poziom 32  

A w czym jest problem? Starą wiązkę zapewne bez probemu można naprawić, a w nowej wiązce brak jednego przewodu nie spowoduje tego że od przyciśnięcia przycisku opuszczania szyby będzie się zamykał centralny zamek.... problemem muszą być pozamieniane przewody w wiązce.

• #3 01 Paź 2015 15:28
    romsed
    Poziom 15  

Czyli np ze to jest masa nie wchodzi w grę nie pomoże, aha np naciskając opuszczenie szyby niby che ją ruszyć ale jednocześnie zamyka, podnieść podniósł szybę ale też zamykał drzwi

Moderowany przez Pawel wawa:

Albo zaczniesz wszystko składnie opisywać, albo temat leci do kosza. Sensu nie można się dopatrzeć i zrozumieć o co Tobie chodzi.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME