Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Overmax Vertis 4011 vs. Samsung Galaxy Trend 2 Lite

kari007 01 Paź 2015 16:02 876 5
  • #1 01 Paź 2015 16:02
    kari007
    Poziom 15  

Witajcie,
    Od kilku dni mam pewien dylemat - nie wiem jaki telefon kupić. :D
    Właściwie to mam wybrane już dwa potencjalne modele:

:arrow: Overmax Vertis 4011 You Music --> 270zł, 0,5Gb ram, 4GB pamięci, 1.3 GHz , Czterordzeniowy Cortex A7, Aparat 8 Mpx (nawet niezły), Dual SIM, dodatkowo w zestawie: Słuchawki , Folia ochronna , Słuchawki Hi-Fi;

:arrow: Samsung SM-G318 Galaxy Trend 2 Lite --> 290zł, 0,5Gb ram, 4GB pamięci, Android 4.4, 1.2 GHz , Dwurdzeniowy, Aparat 3 Mpx;

Overmax ma niby lepszy procesor, aparat, dual sim i kilka gadżetów, ale za to jakoś nie jestem pewien co do jego wytrzymałości (upadek, nieodpowiednie przechowywanie). Samsung za to wydaje się być bardziej wytrzymały, ale za to aparat słaby (a szkoda :/ ) i ogólnie trochę gorzej się plasuje.

Co o tym powiecie? Jakie są Wasze opinie/spostrzeżenia? Może możecie polecić jakiś z nich, albo właśnie odradzić?
    ...pamiętajcie, że szukam telefonu za jakieś 250-300zł (to i tak dużo), tak więc nie spodziewam się właściwie niczego ...PS nie gram na telefonie :)

0 5
  • #2 01 Paź 2015 16:17
    Stefan1121
    Poziom 20  

Nie polecam nic związanego z Overmaxem (słabe wykonanie sprzętu a serwis to jedna wielka kpina)

1
  • #3 01 Paź 2015 17:28
    Rybus85
    Poziom 23  

A aparat robi zdjęcia jak 2Mpx.Miałem styczność z Vertis Yard

0
  • #4 01 Paź 2015 22:56
    nemo333
    Poziom 28  

Daruj sobie ten chłam, jedno gorsze od drugiego. Nawet skrzynka SMS będzie tam mulić. Kup coś sensownego używanego z co najmniej 1GB ram albo dozbieraj na lepszy nowy telefon

0
  • #5 19 Kwi 2016 09:15
    kamil49294
    Poziom 4  

Kup overmax-a !!! Posiadam ten telefon i jest super. Mój kolega ma samsunga 1gb ram i 8 rdzeni jak gramy w jakieś gry to mu czasami laguje a mi wcale. Raz oddawałem go do serwisu bo mi wyświetlacz się popsuł, bez problemu naprawili i wszystko działa. Jedyną wadą tego telefonu jest to że na boku telefony jest taka srebna ozdoba, i jest to trochę kruche (przy upadku może się ukruszyć kawałek, ale jak masz silikonowe etui to się nic nie stanie). A aparat robi dobre zdjęcia, lecz polecam trochę pozmieniać ustawienia aparatu. Jeśli masz jakieś pytanie odnośnie overmax-a to służę pomocą.

0
  • #6 19 Kwi 2016 09:42
    Rybus85
    Poziom 23  

Widać kolega nie miał nigdy normalnego telefonu że zachwycony Overmaxem :) I co byś nie zrobił to zdjęcia nie będą dobre. Robię bardzo dużo zdjęć telefonem i tam nie dało się nic sensownego wycisnąć z tego aparatu.

1